Staňte sa súčasťou nášho úspechu

Technický projektový manažér

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od €1450, prípadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizovanie a dohľad na procesmi prestavieb, rekonštrukcií a vybavení priestorov predajní PEPCO v rámci rozpočtov, v súlade s predpismi stavebného zákona a noriem a so štandardami spoločnosti.

Zodpovednosť za:
  • stavebná realizácia nových predajní PEPCO v nájomných priestoroch podľa štandardov spoločnosti PEPCO v SR a v ČR.
  • organizovanie a plánovanie budúcich investící pre predajne PEPCO, pre prispôsobenie nájomných priestorov štandardom PEPCO, v rámci ustanovení zmluvných podmienok, odhadovanie stavebných rozpočtov.
  • preberanie priestorov od prenajímateľov, overovanie ich súladu s nájomnou zmluvou, s cieľom dokončiť všetky potrebné stavebné a údržbárske práce.
  • koordinovanie procesov adaptácie PEPCO priestorov prostredníctvom dohľadu nad správnym výkonom stavebných a opravných prác vykonaných dodávateľmi.
  • spolupráca s dodávateľmi ohľadom výstavby, opráv a vybavenia zariadeniami, aby sa zabezpečili všetky úkony potrebné na spráne fungovanie predajní.
  • jednanie s príslušnými úradmi v prípade potreby ohľadom legislatívnych podmienok pre otvorenie nových predajní PEPCO.

Kompetencie:
Základy: orientácia na zákazníka, podnikateľské povedomie, kreativita, vyjednávanie, analýza, delegovanie, motivovanie, hodnotenie a vývoj
Pokročilé: komunikatívnosť, tímová práca, plánovanie, organizovanie, riešenie problémov, rozhodovanie, cieľová orientácia, otvorenosť na zmenu

Pracovné znalosti:
  • pokročilá znalosť stavebného práva a stavebných štandardov.
  • základná znalosť stavebného sektora (náklady na stavebné materiály, trh dodávateľov).
  • pokročilá znalosť know-how stavebných procesov - skúsenosť s realizáciou obchodných jednotiek na kľúč.
  • základná znalosť a skúsenosť s odhadovaním investičných výdavkov (odhady nákladov)
  • MS Word- základy
  • MS Excel- pokročilý
  • MS PowerPoint- základy
  • AutoCad- pokročilý
  • Anglický jazyk- pokročilý

Formálne požiadavky:
Vzdelanie: vysokoškolské, stredoškolské – technické zameranie
Obor: stavebné inžinierstvo, architektúra
Prax: 1-3 roky
Vodičský preukaz: kategória B

Základná zložka mzdy (brutto): 1450 Eur, prípadne dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné inžinierstvo, architektúra, technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

PEPCO Slovakia s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od 2013 a spravuje sieť viac ako 150 predajní. Ponuku PEPCO tvorí oblečenie pre všetky vekové kategórie a potreby do domácnosti za veľmi atraktívne, diskontné ceny.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovakia Pepco
E-mail: poslať životopis
ID: 3314962  Megjelentetés dátuma: 20.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od €1450, prípadne dohodou