Analytik/Administratívny asistent

People2People, s. r. o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 EUR (v závislosti od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technologická spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju a prevádzke inovatívnych mobilných aplikácií a webových portálov hľadá zamestnanca na pozíciu Administratívny asistent/Analytik:

- Systematické zlepšovanie a testovanie produktu (web a aplikácia) wilio.com

- Analýza uživatelského správania, návštevnosti, kritických bodov, user funnels (Google analytics, Crazy Egg, OneSignal, Interná databáza)

- Sledovanie štatistík, aktivity a rastu platformy

- Komunikácia s používateľmi, riešenie problémov a otázok, chýb so systémom, prieskum a názory používateľov

- Testovanie produktu a novej funkcionality, hľadanie bugov

- Spolupráca s tímom developerov pri vývoji novej funkcionality

Nehovoríme len o podpore a rozvoji ľudí, my to naozaj robíme. Náš “core” tím je zložený z top odborníkov, s ktorými budeš denne pracovať a od ktorých sa môžeš naučiť za jeden mesiac viac ako v iných spoločnostiach za rok.
Všetko závisí len na tvojej proaktivite a vôli učiť sa nové veci.
Aj medzi dodávateľmi si vyberáme len tých najlepších či už pre user experience, design, marketing, kampane, PR, rastové kampane, atď.

- Notebook na súkromné účely
- Zaujímavé možnosti kariérneho rozvoja v dynamickom a mladom kolektíve

Hľadáme budúceho kolegu s nadpriemernou inteligenciou, ktorého baví analýza a vývoj produktov, webov alebo aplikácií.

Máme priateľskú pracovnú kultúru a hľadáme podobného človeka s dobrými komunikačnými zručnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dizajn, technológie, user experience

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vynikajúce analytické myslenie a skúsenosti s dizajnom/vývojom produktu
- Príjemné vystupovanie
- Work hard – play hard
- Slovenský jazyk a pokročilá znalosť anglického jazyka
- Záujem o technológie, mobilné aplikácie, user experience

Wilio je dynamicky rastúca technologická spoločnosť, ktorá zjednodušuje cestu zákazníkov pri stavbách a rekonštrukciách ku kvalitným a overeným stavebným spoločnostiam. Naša platforma (web aj app) spája zákazníkov s najlepšími miestnymi odborníkmi a poskytovateľmi rôznych služieb - jednoducho, intuitívne a rýchlo.

Do dnešného dňa sme pomohli len na slovenskom trhu vyriešiť viac ako 70 000 projektov pre zákazníkov. Máme viac ako 30 000 registrovaných profesionálov a firiem na Slovensku. Aktuálne expandujeme do Maďarska, Rumunska a Turecka.

Wilio sa umiestnilo v Deloitte Technology Fast 50 CE pre rok 2021 a je jednou z 3 slovenských spoločností s najvyšším potenciálom rastu podľa Deloitte.

Viac na www.wilio.sk

Napísali o nás:
Trend https://bit.ly/2RgonIH
Pravda https://bit.ly/2CJdLOP
Techbox https://bit.ly/2O77NsI
Fony https://bit.ly/2SlqBYT
MojAndroid https://bit.ly/2yvzzuf
ID: 3553488  Megjelentetés dátuma: 14.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300 EUR (v závislosti od skúseností kandidáta)