Office manager/ka

People Elements, spol. s r. o.

Miesto práce
Zámocká, Bratislava
Termín nástupu
august/september 2019
800 EUR/mesiac800, plus ďalšie navýšenie podľa plnenia kvartálnych a ročných cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie kancelárie, organizačné a administratívne zabezpečenie kancelárie (nájom, technika, občerstvenie)
- Administratívna a organizačná podpora vedenia spoločnosti
- Denná operatíva
- Príprava podkladov a reportov (k projektom, z porád, ročné ciele)
- Evidencie (inventár, knižnica, technika a pod.)
- Komunikácia s dodávateľmi, úradmi a inštitúciami
- Spracovanie a príprava podkladov pre účtovnícku firmu
- Spracovanie a vystavovanie faktúr
- Vedenie základnej personálnej agendy (evidencia, spracovanie dovolenky, cestovné príkazy, schvaľovanie pracovných výkazov, a pod.)
- Komunikácia s účtovnými a právnymi službami
- Zodpovednosť za prípravu firemných zmlúv (zamestnanci, dodávatelia, klienti)
- Zabezpečenie upratovacích a ďalších služieb
- Spracovanie tréningovej agendy
- Zabezpečenie organizácie tréningov (tréningové materiály, catering, priestory, ubytovanie a pod.)
- Spracovanie a príprava podkladov pre výberové konania
- Spracovanie podkladov a správa firemnej stránky

- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť vzdialenej práce a práce z domu podľa dohody
- Práca v centre mesta, veľmi dobrá dostupnosť
- Veľmi príjemné kancelárske priestory, bez open space-ov a nútenej klímy
- Priestor pre vlastný odborný rast
- Dni pracovného voľna naviac
- Možnosť podieľať sa na kľúčových činnostiach spoločnosti
- Služobný telefón a Ntb

Životopis v slovenskom jazyku zasielať na emailovú adresu uvedenú v kontaktoch. Vybraných uchádzačov oslovíme a následný výber bude prebiehať 2-kolovým osobným pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť, dôraz na detaily, diskrétnosť, flexibilita, potreba efektívne organizovať svoju prácu a pracovať s prioritami

Sme poradenská spoločnosť v oblasti riadenia ľudských zdrojov.Kvalita nami poskytovaných služieb sa opiera o skúsenosti konzultantov, ktorí viac ako desať rokov pôsobia v oblastiach HR poradenstva, diagnostiky a rozvoja zamestnancov. Našou snahou je zvyšovať hodnotu spoločností prostredníctvom optimalizácie riadenia ľudských zdrojov a rozvoja zamestnancov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3667804  Megjelentetés dátuma: 14.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/mesiac800, plus ďalšie navýšenie podľa plnenia kvartálnych a ročných cieľov