Trainee (študent/ka architektúry)

Penta Real Estate, s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študenta architektúry

Zužitkuj svoju šikovnosť! Pracuj pre významnú developerskú spoločnosť na výnimočných projektoch.

Čo získaš ?

- relevantné skúsenosti pri príprave, návrhu a realizácii rezidenčných a kancelárskych projektov (BORY, Dúbravka, Pri Mýte, plánovaný projekt v centre mesta),
- spolupráca na projektoch od architektonickej súťaže až po realizáciu,
- spolupráca s najlepšími architektami Slovenska a zahraničia,
- možnosť kariérneho rastu,
- nazretie do života projektu aj z iných uhľov pohľadu (business, sales, leasing, asset, ...)
- všeobecné rozšírenie si obzorov v rámci real estate

získanie skúseností na náročných projektoch
občerstvenie (káva, čaj)
mladý kolektív

Ak ťa ponuka oslovila, pošli nám svoje CV a portfólio prác (forma pdf, do 5MB) na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Flexibilita, drive, ochota učiť sa nové veci,
- Kreativita, inovatívnosť, myslenie out of the box,
- Zodpovednosť,
- Aktívny prístup, tvorivosť, tímový duch
Znalosť programov:
- AutoCAD - pokročilý
- Sketchup - pokročilý
- Adobe Photoshop - pokročilý
- Adobe Indesign - pokročilý
- MS Office - pokročilý
Bonusom sú aj iné programy, hlavne
- Adobe Illustrator – výhodou
- Rhinoceros – výhodou
- Revit – výhodou
- ArchiCAD - výhodou

Penta Real Estate vznikla oddelením realitnej divízie spoločnosti Penta Investments, ktorej začiatky siahajú do roku 1994. Skupina Penta vstúpila do sektoru realít v roku 2005 a počas svojho fungovania sa vyprofilovala na lídra na realitnom trhu, ako na Slovensku a v Českej republike, tak aj v Poľsku.

Našim cieľom je stavať budovy, ktoré prispievajú k urbanistickému rozvoju danej lokality. Preto spolupracujeme s tými najväčšími profesionálmi v obore, špičkovými architektmi, či inžiniermi. Naše skúsenosti a ich kreativita a cieľavedomosť sú zárukou najvyššej kvality a investičnej hodnoty nášho realitného portfólia.
ID: 3987374  Megjelentetés dátuma: 24.1.2022  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.