Design Development Consultant

Penta Real Estate, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Príprava koncepčných, urbanistických a architektonických návrhov a overovacích štúdií.
•Podieľanie sa na tvorbe konceptov projektov v komerčnom a rezidenčnom segmente pre Slovensko, Česko a Poľsko.
•Príprava architektonickej súťaže a spolupráca pri výbere architektov a dodávateľov projektových dokumentácií.
•Spolupráca s architektmi národného aj nadnárodného charakteru pri realizácii projektu.
•Sledovanie a diskutovanie smerovanie architektúry na slovenskej aj medzinárodnej úrovni.
•Účasť na aktívnych projektoch a ich realizácia.

Práca v Bratislave alebo Prahe.

•Ročný bonus do výšky 4 násobku základnej mesačnej mzdy
•Cafeteriu v hodnote 650 Eur
•Podpora vzdelávania
•Firemné akcie
•25 dní dovolenky
•Home office
•Sick day

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra a urbanizmus

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Penta Real Estate vznikla oddelením realitnej divízie spoločnosti Penta Investments, ktorej začiatky siahajú do roku 1994. Skupina Penta vstúpila do sektoru realít v roku 2005 a počas svojho fungovania sa vyprofilovala na lídra na realitnom trhu, ako na Slovensku a v Českej republike, tak aj v Poľsku.

Našim cieľom je stavať budovy, ktoré prispievajú k urbanistickému rozvoju danej lokality. Preto spolupracujeme s tými najväčšími profesionálmi v obore, špičkovými architektmi, či inžiniermi. Naše skúsenosti a ich kreativita a cieľavedomosť sú zárukou najvyššej kvality a investičnej hodnoty nášho realitného portfólia.
ID: 3764576  Megjelentetés dátuma: 16.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400 - 1 700 EUR/mesiac