Country manager, majiteľ pobočky

PENAG, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacvýška závislá len a len od vlastného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame možnosť vlastného podnikania ako majiteľ pobočky (franšízant) konceptu Senior Sanitka pre regióny Slovenska, ako aj Country managera pre SR, majiteľa licencie pre SR (franšízor) ktorý bude riadiť franšizantov na celom území Slovenska.
Jedinečný koncept prepravy osôb k lekárovi, do nemocnice či do kúpeľov s asistenciou.
Založenie a riadenie vlastnej pobočky s výhradným zastúpením v regióne, resp. 1 country manager pre SR.

• know-how úspešného konceptu
• jednotná propagácia a marketingová podpora
• podpora a poradenstvo pri zahájení podnikania
• zaškolenie a právna podpora
• priebežné poradenstvo a podpora pri rozvoji pobočky
• zázemie úspešnej spoločnosti
• transparentné pravidlá, možnosť rozvoja

Neváhajte, pre každý okres bude len jeden výhradný zástupca. Základné informácie o ponuke voľných regiónov a podmienkach pre podnikanie s konceptom Senior Sanitka nájdete na http://www.sensan.sk
(cena licencie 1.000,- - 3.000,- €, mesačný paušálny poplatok 50,- až 150,- € , potrebný automobil). Podmienky pre Country managera výhradne na osobnom stretnutí.
V prípade, že spĺňate podmienky použite prosím emailový kontakt. Neponúkame pracovný pomer, ponúkame spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• dodržiavanie konceptu
• komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita
• empatia ku klientom a trpezlivosť
• príjemné vystupovanie, schopnosť sebamotivácie
• dobrá fyzická kondícia
• vodičský preukaz sk. B + prax min. 3 roky

Spoločnosť PENAG s.r.o. na základe plnej moci od Senior Sanitka o.z., prevádzkuje a rozvíja koncept Senior Sanitka pre celé územie Slovenska. Našou misiou je poskytovanie pomoci tým ľuďom, ktorí sú na pomoc odkázaní, a ich príbuzní či známi nie vždy majú čas a prostriedky im túto pomoc zabezpečiť vlastnými silami.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3032438  Megjelentetés dátuma: 8.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac