Fasádnik / maliar / strechár / sanačný pracovník

PEM TRADE, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 000 EUR/mesiac1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- maliarské a natieračské práce
- čistiace práce
- sanácia fasád od rias a plesní
- drobné murárske práce
- hydroizolácie balkónov

- platené ubytovanie v prípade zákaziek mimo bydliska
- zabezpečená doprava
- práca v kolektíve pracovitých a šikovných ľudí

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu nás môžete kontaktovať telefonicky, prípadne mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - ale nieje podmienkou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Technický zručný, fyzicky zdatný, schopný samostatne logicky uvažovať, ochotný cestovať v rámci SR, proaktívny prístup k práci.

Venujeme sa profesionálnej starostlivosti o zvislé a vodorovné exteriérové a interiérové povrchy. Venujeme sa trom základným odvetviam – bytovým domom, priemyselným a administratívnym budovám a rodinným domom.
Našou špecializáciou je čistenie, renovácia a maľovanie fasád a striech a maľovanie interiérov. Pomocou moderných technológií a profesionálneho vybavenia dokážeme zbaviť vašu budovu organických a sférických nečistôt a ochrániť ju pre nežiadúcimi vplyvmi na dlhé roky. Na našu prácu poskytujeme garanciu 8 rokov.
Venujeme sa veľkometrážnemu maľovaniu a striekaniu interiérov pomocou technológie Airless, protipožiarnym náterom alebo dekoračným technikám v interiéri.
ID: 3674796  Megjelentetés dátuma: 22.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 400 - 2 000 EUR/mesiac1200