Celoročná brigáda na čerpacej stanici-atraktívne finančné ohodnotenie

PELUPA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-aktívna práca za pokladňou spojená s prozákazníckym prístupom
-dokladanie tovaru počas smeny
-starostlivosť o čistotu predajne,WC,skladov a ostatných priestorov
-prípadná starostlivosť o vonkajšie prostredie(stojany,vonk.koše,atď...)

-PODMIENKY PRE ZAMESTNANCOV NA BRIGÁDU/DOHODU:
1.MZDA VO VÝŠKE MIN.5,00-5,50 €/HOD-V ČISTOM
2.MESAČNÝ BALÍK PRÉMIÍ PREROZDELENÝ MEDZI NAJ...ZAMESTNANCOV(AŽ DO VÝŠKY 120 €) V DANOM MESIACI
3.STRAVNÉ LÍSTKY VO VÝŠKE 4 €
4.PRÍSPEVOK NA CESTU DO ZAMESTNANIA V ZÁVISTLOSTI OD POČTU ODPRACOVANÝCH SMIEN(30-40 €)
-denné zamestnanecké benefity(káva zdarma),iné zamestnanecké benefity(palivo Maxmottion za cenu normálneho paliva,počas roka 2x1000 vernostných bodov Smile&drive)
-pracovné oblečenie
-neustále vzdelávanie formou školení a tréningov priamo na čerpacej stanici
-koncoročné odmeny
-náborový príspevok

Záujemcov žiadame o zaslanie CV na emailovú adresu: [email protected]ásledne Vás budeme kontaktovať a dohodneme si termín pracovného pohovoru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Prevádzkovanie čerpacích staníc.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

-aktívny prístup k zákazníkom
-rešpekt a úcta voči zákazníkom-
-komunikatívnosť
-zodpovednosť a čestnosť
-bezúhonnosť
-chuť pracovať a spolupracovať

OMV je popredný ropný a plynárenský koncern v strednej Európe a má viac než 2 100 čerpacích staníc v desiatich európskych krajinách. Čerpacie stanice OMV však ponúkajú viac než len pohonné hmoty, sú to multifunkčné strediská služieb. Základné hodnoty popredného ropného a plynárenského koncernu v strednej Európe vyjadrené termínmi ako mobilný, úspešný, európsky, sú tu pre mňa, sú dôvodom poskytovania najlepšieho servisu. Zákazníkom OMV je popri ponuke pohonných hmôt a mazív k dispozícii tiež umývanie vozidiel, občerstvenie, osvieženie a široké spektrum doplnkových servisných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4069163  Megjelentetés dátuma: 22.7.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.