Nákupca

PELLENC s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1040€ + štvrťročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie dodávateľov, zodpovednosť za optimalizáciu panelu dodávateľov,
vyhľadávanie dodávateľov,
- Vyjednávania s dodávateľmi za účelom optimalizácie nákladov, sledovanie a
vyhodnocovanie ukazovateľov výkonnosti dodávateľov,
- Vyhľadávanie príležitostí na zníženie materiálových nákladov,
- Spolupráca s oddelením kvality, konštrukcie, výroby
- Práca v informačnom systéme

- štvrťročné odmeny
- príspevok na dopravu už od 10 km
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu do výšky jeden až jeden a pol násobku mesačnej mzdy
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- spoločensko-športové podujatia

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom na adresu: [email protected].
Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú náš požiadavkový profil.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí nebudú pozvaní na pohovor, budú skartované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky, technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

adekvátne skúsenosti na obdobnej pozícii sú podmienkou

Pellenc, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Pellenc SA z Francúzska - svetového lídra mechanizácie prác vo vinohrade, ktorej prioritou je neustála inovácia.
Pellenc, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou montážnych celkov pre stroje na obrábanie viniča a olivovníka.
www.pellenc.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3579188  Megjelentetés dátuma: 15.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1040€ + štvrťročné prémie