Inžinier robotického zvárania

PELLENC s.r.o.

Miesto práce
Kočovská 18, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Integrácia zváracieho robota do výrobného procesu
- Návrh rozmiestnenia a organizácia pracoviska
• Technická podpora zváracieho robota
- Výber dielov pre robotické zváranie
- Návrh prípravkov
- Realizácia a odladenie prípravkov
• Tvorba zváracích postupov a off-line programov pre robotické zváranie
• Úpravy zváracích prípravkov

- štvrťročné odmeny
- dochádzkový bonus vo výške 60€/mesiac
- mimoriadne odmeny nad rámec zákona
- náborový príspevok až do výšky 400€
- príspevok na dopravu už od 10 km
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu do výšky jeden až jeden a pol násobku mesačnej mzdy
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- spoločensko-športové podujatia

Ďakujeme Vám za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Svoju žiadosť a profesijný štruktúrovaný životopis môžete zaslať e-mailom na adresu: [email protected].
Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú náš požiadavkový profil.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí nebudú pozvaní na pohovor, budú skartované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojnícka alebo materiálovotechnologická fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť
- Iniciatívnosť
- Dynamickosť
- Dôslednosť

Pellenc, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Pellenc SA z Francúzska - svetového lídra mechanizácie prác vo vinohrade, ktorej prioritou je neustála inovácia.
Pellenc, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou montážnych celkov pre stroje na obrábanie viniča a olivovníka.
www.pellenc.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3416646  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500,-€