Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Copywriter, blogger s maďarským jazykom

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Nám. SNP 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bruttó 900 EUR-tól (szakmai tapasztalattól függően)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je tvojou vášňou písanie o cestovaní a navyše skvele ovládaš maďarský jazyk a gramatiku, táto pozícia bude určite pre Teba!

Legyél te az új REPJEGYKIRÁLY! Belső bloggert keresünk, akinek az írás és az utazás a védjegye. Olyan valakit, aki írásaival nemcsak megragadja olvasóink figyelmét, de inspirálja is őket következő utazásukhoz. Ha az írás mellett az utazás is megmozgatja fantáziád és nem okoz gondot a közösségi média (facebook, instagram) használata, küldd el önéletrajzod és néhány saját szöveged.

Mik lesznek a feladataid?
- cikkek elkészítése az utazási hírlevélhez
- cikkek és blogok írása és közzététele a szerkesztői terv szerint
- felelősség a közzétett cikkek minőségéért és számáért
- témák keresése új cikkekhez
- tartalom készítése közösségi média felületekre
- részvétel a kreatív kampányok előkészítésében
- magyar nyelvű szövegek nyelvtani és stilisztikai ellenőrzése
- együttműködés a szerkesztőséggel

Zamestnanecké výhody, benefity

Miért is jó a Pelikán csapatába tartozni?

-Ha az utazás az egyik legnagyobb szenvedélyed, jól fognak jönni a kedvezmények repjegyekre, utazásokra és más termékekre
- A multisport kártya segít az endorfinok felszabadításában és az aktív pihenésében is
- Különböző típusú továbbképzéseken vehetsz részt, és ha ambiciózus vagy, szakmai előrelépésre is lehetőség nyílik
- Elektromos robogóinkkal száguldozhatsz Pozsony központjában
- Finom reggelik várnak szerdánként
- Felejthetetlen csapatépítéseken és különféle eseményeken vehetsz részt
- Nincs dress code, előnyben részesítjük a kényelmes viseletet
- Kutyabarátok is vagyunk, a folyosón nemcsak kollégáiddal fogsz összefutni, de valószínűleg négylábú kedvenceikkel is

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

turizmus ismerete - előny, de nem feltétel

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Szakmai tapasztalat: 1 év

Személyiségi követelmények:
- kreatív lélek
- független és felelősségteljes személyiség- nyelvtankirály vagy királynő (különösen a magyar nyelvre gondolunk)- szenvedélyes utazó- gazdag szókincs- kíváncsi természet- képes együttérezni az olvasóval- tapasztalat a közösségi médiával (FB, Instagram)- legalább egyéves szakmai tapasztalat.

A feljebb felsoroltak pont rád jellemzők? Akkor ne habozz, írj nekünk. Életrajzod mellé csatolj pár cikket és bizonyítsd be, hogy TE kellesz nekünk.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3802616  Megjelentetés dátuma: 6.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: bruttó 900 EUR-tól (szakmai tapasztalattól függően)