Business Intelligence Analytik

pelicantravel.com s.r.o

Miesto práce
Nám. SNP 6, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€ (v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád pracuješ s dátami a hľadáš v nich zaujímavosti a obchodné príležitosti? Prieskumy trhu sú tvoj koníček? Ak sa nebojíš výziev a máš vášeň pre big data, táto pozícia môže byť pre teba práca snov.

Hľadáme nového člena Business Intelligence tímu, ktorý nám pomôže; v podpore pre interných klientov z ostatných oddelení vo forme reportingu a podporou rozhodovacieho procesu, identifikovať hrozby a príležitosti, formulovať odporúčania na ďalšie kroky, a bude prispievať k návrhom riešení.

Čo budeš u nás robiť?
• Spracovanie dát, práca s databázami
• Validácia dát
• Automatizovaný reporting, ad hoc analýzy
• Prezentácia výsledkov obchodných aktivít
• Identifikácia úspechov a chýb, vypracovanie odporúčaní
• Detailný prieskum globálnych trendov v obore
• Optimalizácia využívania údajov
• Benchmark štúdie, prieskum trhu, analýza konkurencie
• Aktívna účasť na mítíngoch a na strategických projektoch

Byť súčasťou Pelikánu je radosť a to aj pre tieto dôvody:

• ak Ti v tele koluje krv cestovateľa, určite oceníš parádne zľavy na letenky, dovolenky a ďalšie výhody vyplývajúce z práce v cestovnom ruchu
• multisport karta Ti pomôže k vyplaveniu endorfínov, ale tiež si vďaka nej môžeš dopriať relax
• skvelá pracovná atmosféra a príjemné pracovné prostredie v mladom a priateľskom kolektíve
• priestor pre sebarealizáciu a vzdelávanie
• budú ťa čakať nezabudnuteľné teambuildingy a rôzne eventy
• na presun centrom Bratislavy môžeš využiť naše elektrokolobežky
• chutné/fresh stredy
• pružná pracovná doba
• možnosť práce "home office" podľa dohody
• nemáme zavedený žiaden dresscode
• sme aj dog friendly, takže na chodbe okrem pozdravu kolegom a small talku môžeš určite poškrabkať týchto štvornohých kamošov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Matematika a Fyzika, Výpočtová štatistika, Hospodárska Informatika, Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SQL - Základy

Určite nám napíš ak sa nájdeš v nasledujúcich riadkoch:

• Excel - pokročilý (min. ovládanie kontingečných tabuliek)
• SQL - SELECT-y, jednoduché JOIN-y
• Znalosť R/Python výhodou
• Analytické a logické myslenie
• Viacrozmerná analýza, orientácia v komplexných problémoch
• Proaktívny prístup, flexibilita, tímový hráč
• Zvedavosť a vášeň pre vedomosti a big data
• Sebestačnosť
• Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa, ale aj pre skúseného kandidáta

Sme otvorená a slobodná firma, ktorá sa dlhodobo riadi a stavia na hodnotách – TVORÍME - SPOLU - S ÚSMEVOM - PORIADNE - INOVATÍVNE - SLUŠNE. Cestovanie je naša vášeň a to, čo nás všetkých spája. Sme tím tvorivých a priateľských nadšencov, ktorí neustále hľadajú nové možnosti ako veci robiť ešte lepšie. Sme tu vždy pre každého zákazníka na 100%, s ponukou toho najlepšieho, čo na trhu máme. Tou najlepšou odmenou pre nás sú spokojní zákazníci.

Pelikán vznikol v roku 2004 a odvtedy je najväčší predajca leteniek na Slovensku. Dnes už okrem leteniek vyrába vlastné pobytové balíčky, aj vyhľadáva top dovolenky od rakúskych a nemeckých touroperátorov. Od tohto leta si vedia naši klienti ku svojej letenke na Pelikáne pridať aj najmodernejšie poistenie proti zrušeným a omeškaným letom, ktoré funguje komplet automaticky a bez naťahovačiek s poisťovňami.

Pelikán je top predajca na slovenskom, českom, maďarskom trhu a pôsobí na ďalších štyroch v Európe. Ročne s nami dovolenkuje, cestuje za rodinou a biznisom 400 tisíc ľudí. Sídlime v Bratislave, ale našich kolegov nájdete aj vo Zvolene, Žiline, v Košiciach a v Česku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3787624  Megjelentetés dátuma: 15.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000€ (v závislosti od skúsenosti kandidáta)