Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Pracovníčka do cukrárensko-pekárenskej výroby

Pekáreň Drahovce s.r.o.

Miesto práce
Kuzmányho 1, Piešťany
Termín nástupu
01.07.2022
750 - 1 000 EUR/mesiacMzda je tvorená zo základnej zložky a variabilnej zložky, ktorá je vyplácaná na základe dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do tímu cukrárskej výroby, ktorá je súčasťou štýlovej podnikovej predajne Pekáreň na Rožku v Piešťanoch.
Náplň práce:
- výroba cukrárensko - pekárenských výrobkov,
- krájanie, plnenie, ukladanie a zdobenie výrobkov,
- obsluha strojno-technologických zariadení,
- ostatné práce spojené s cukrárskou výrobou.

Pracovná doba: PO-PIA od 06:00 do 14:30 (občas práca v nedeľu podľa dohody).

-stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
-zvýhodnený nákup vlastných výrobkov,
-účasť na firemných akciách,
-práca v stabilnej spoločnosti.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky a rozhodli sa reagovať na našu ponuku.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.
Nástup je možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cukrár, pekár, kuchár, čašník

Prax na pozícii/v oblasti

cukrár/pekár/kuchár

Počet rokov praxe

1

Od kandidáta vyžadujeme:
- manuálnu zručnosť a skúsenosti v oblasti cukrárskej a pekárskej výroby,
- samostatnosť a zodpovednosť,
- schopnosť pracovať v kolektíve,
- chuť učiť sa nové veci,
- v prípade menších skúseností zaučíme.

Spoločnosť Pekáreň Drahovce s.r.o. je silná, stabilná a perspektívna spoločnosť. Vo svojej novovybudovanej výrobnej hale v Drahovciach disponuje špičkovými pekárenskými zariadeniami. Vyznávame filozofiu návratu k tradičným výrobným postupom pri použití najmodernejšej technológie súčasnosti. Vedenie pekárne pochádza zo starého rodu pekárov, ktorí si svoje bohaté skúsenosti v tomto tradičnom remesle odovzdávajú z pokolenia na pokolenie už od roku 1928.
V novej prevádzke na Myjave sa špecializujeme na výrobu tradičných makových a orechových rožtekov. Súčasťou firmy je naša štýlová podniková predajňa Pekáreň na rožku spojená s cukrárskou výrobou, ktorá sídli na Kuzmányho 1, Piešťany.

WWW.PEKAREN-DRAHOVCE.SK

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3588769  Megjelentetés dátuma: 8.6.2022  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac