Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Víkendový vodič do 3,5 tony

Pekáreň Drahovce s.r.o.

Miesto práce
Drahovce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozkladanie pekárenských výrobkov a ich následná nakládka podľa dodacích listov
- vykládka pekárenských výrobkov na určené odberateľské miesta
- vizuálna kontrola kvality a kvantity výrobkov
- udržiavať motorové vozidlo v dobrom technickom a vzhľadovom stave, vykonávať bežnú údržbu vozidla a evidenciu o údržbe
- riadenie vozidla bezpečným spôsobom
Pracovná doba: každá nedeľa od 02:00 do 11:00

- k základnej mzde 4 EUR/hod. patrí príplatok za nedeľu + príplatok za nočné zmeny
- pekárenské výrobky za zvýhodnené zamestnanecké ceny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

- dôslednosť a zodpovednosť
- samostatnosť

Spoločnosť Pekáreň Drahovce s.r.o. je silná, stabilná a perspektívna spoločnosť. Vo svojej novovybudovanej výrobnej hale v Drahovciach disponuje špičkovými pekárenskými zariadeniami. Vyznávame filozofiu návratu k tradičným výrobným postupom pri použití najmodernejšej technológie súčasnosti. Vedenie pekárne pochádza zo starého rodu pekárov, ktorí si svoje bohaté skúsenosti v tomto tradičnom remesle odovzdávajú z pokolenia na pokolenie už od roku 1928.
V novej prevádzke na Myjave sa špecializujeme na výrobu tradičných makových a orechových rožtekov. Súčasťou firmy je naša štýlová podniková predajňa Pekáreň na rožku spojená s cukrárskou výrobou, ktorá sídli na Kuzmányho 1, Piešťany.

WWW.PEKAREN-DRAHOVCE.SK

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3622377  Megjelentetés dátuma: 29.11.2022  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.