Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Upratovačka - živnosť, brigáda, dohoda (Trenčín)

PEJA & KFL s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,5 EUR/hod.v čistom 4,00€ - 7,00€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie administratívnych priestorov / výrobných priestorov / školských zariadení / zdravotníckych zariadení / iné brigády )
- upratovanie výrobných a spoločných priestorov
- upratovanie kancelárií a toaliet
- možnosť výberu brigády ( upratovačka, údržbár, tepovač, záhrada - sezónna práca )

- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť výberu pracovného času ( ráno/poobede, 1/2/3/4/5 hod. denne podľa dohody, v
týždni/cez víkend )
- výkon práce: Trenčín a okolie, Nové Mesto nad Váhom

Vybraní kandidáti budú pozývaní na pohovor priebežne, počas celej doby výberového konania.
Nástup je možný po dohode ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- zmysel pre poriadok
- slušné správanie
- možnosť kariérneho postupu

Spoločnosť PEJA & KFL s.r.o. sa venuje dlhodobo upratovacím a technickým službám, v tejto oblasti patríme medzi spoločnosti, ktoré zaisťujú kompletné služby na vysokej úrovni.
V oblasti údržby exteriéru spolupracujeme s našimi klientami pri realizácii komplexnej letnej i zimnej údržby vonkajších plôch.
Zabezpečujeme údržbu objektov a široké portfólio služieb facility managementu založené na individuálnom prístupe ku každému klientovi.
webová stránka: www.upratovaniepeja.sk
ID: 3965225  Megjelentetés dátuma: 8.2.2022  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.