Účtovník

Pečivárne Lipt.Hrádok, s.r.o.

Miesto práce
Liptovská Porúbka 347, Liptovská Porúbka
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacMožnosť mzdového rastu .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovnej evidencie podľa platných predpisov
- účtovná evidencia HIM a NIM
- spracovanie kalkulácií hotových produktov
- príprava dokladov k účtovným uzávierkam
- spracovanie štatistických výkazov
- spracovanie odberateľských úhrad zavádzanie do IS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

znalosť práce v MS Office (Excel, Word, Outlook) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

- logické myslenie, zodpovednosť, precíznosť,
samostatnosť
- prax na podobnej pozícii výhodou

V súčasnosti firma produkuje širokú paletu sladkých sušienok a oblátok v tradičných receptúrach a kvalite v produktovej rade Nature line a Tatry line, Proteine Line.

Významné miesto vo výrobnom programe spoločnosti zaujali DIA výrobky (DIA sušienky, DIA oblátky, diabeticko – celiatické produkty, DIA celozrnné produkty). Spoločnosť sa dlhodobo zaoberá výrobou celozrnných výrobkov obohacovaných kyselinou listovou, rôznymi druhmi semienok (ľan, slnečnica, sezam, chia, konopné), sušenými plodmi (datle, slivky, čučoriedky, brusnice, arónia, čierna ríbezľa, zázvor). Tradičné okrúhle piškóty vyrábame ako celozrnné, ovsené, špaldové, bez cukru, bezlepkové.

Intenzívne sa zaoberáme výrobou a vývojom produktov, ktoré sú určené pre ľudí trpiacich celiakiou. Tieto výrobky sú vyrobené zo surovín neobsahujúcich lepok. V sortimente sú sušienky a oblátky označené logom CELIHOPE. Vyrobené sú prevažne z pohánkovej múky, amarantovej múky a kukuričnej múky.

Pod produktovou líniou NATURE LINE vyrábame radu celozrnných výrobkov vhodných aj pre diabetikov a celiatikov. Výrobky obsahujú rôzne bylinky (ostropestrec mariánsky, kvet bazy čiernej, plod bazy čiernej, zázvor, atď.), ovocie (brusnice, datle, slivky, čierne ríbezle, čučoriedky), celozrnnú a špaldovú múku. Ďalej používame rôzne semienka (chia, ľan, sezam, konopné, slnečnica, atď.)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3911334  Megjelentetés dátuma: 13.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac