Zootechnik, EKOfarma Važec

Ekofarma Važec

Miesto práce
Važec
Termín nástupu
asap
1 400 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka + prémie na základe plnenia úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a zodpovedného zootechnika v chove hovädzieho dobytka, prevádzka živočíšnej výroby v ekologickej farme (HD a ovce)
-starostlivosť o živočíšnu výrobu na bio farme
-realizácia aktivít a činností spojených s každodenným chodom bio farmy, zabezpečenie živočíšnej výroby
-kompletné zootechnické práce: riadenie procesu chovu HD - súvisiaca dokumentácia s chovom dobytka
-navrhovanie kŕmnych dávok, sledovanie zdravotného stavu HD
-starostlivosť a ošetrovanie zvierat a všetky s tým súvisiace práce
Zabezpečovanie plynulej prevádzky na farme.
Sledovanie zdravotného stavu a úžitkovosti chovaných zvierat.
Navrhovanie zlepšení vo výrobnom procese.
Vykonávanie veterinárnych zákrokov v spolupráci s veterinárnym lekárom.
Kontrolovanie činností podriadených zamestnancov.
Zabezpečovanie dezinfekcie, dezinsekcie a deratizácie na farme.
Zasielanie pravidelných informácií o stave, presunoch, úhynoch a úžitkovosti zvierat štátnym kontrolným inštitúciám.

-dynamické a priateľské prostredie
-zaujímavé finančné ohodnotenie
-perspektíva dlhodobej spolupráce
-možnosť kariérneho rastu
-ubytovanie
-káva/čaj zadarmo
-firemná jedáleň

-bližšie informácie o pracovnom mieste budú poskytnuté na osobnom pohovore
-žiadosť a CV zasielať na uvedenú mailovú adresu
-po posúdení všetkých kandidátov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zootechnický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-organizačné schopnosti, schopnosť organizovať ľudí
-komunikatívnosť a flexibilita, cieľavedomosť
-pozitívny vzťah k prírode a zvieratám
HĽADÁME ČLOVEKA, KTORÝ SA NEBOJÍ PRÁCE, VÝZIEV, ROZMÝŠĽANIA, JE TÍMOVÝ HRÁČ, ORGANIZAČNÝ TYP, KTORÝ RÁD HĽADÁ RIEŠENIA, NIE PROBLÉMY.

Sme spoločnosť, ktorá má v portfóliu správu ekologických fariem (Važec, Mengusovce, Šuňava a Poprad). Predávame vysoko kvalitné a poctivé bio potraviny.
Hľadáme kolegu/kolegyňu, s ktorými nás bude práca baviť a s ktorými si navzájom budeme motiváciou. Tých z vás, čo vždy robia veci najlepšie ako vedia a zapadnú medzi nás. Hľadáme nadšencov do nášho profesionálneho tímu, ktorí vedia robiť svoju prácu dobre a s chuťou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3963936  Megjelentetés dátuma: 29.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac