Kuchár

Poľnohospodárske družstvo KĽAČIANSKA MAGURA, družstvo

Miesto práce
Gazdovský dvor Turčianske Kľačany, Vrútky
Termín nástupu
15.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
672 základná mzda + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava jedál v reštaurácii s penziónom

Informácie o výberovom konaní

Reštaurácia Sv.Mitro
mob.0918 388801

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

znalosť vytvárania kalkulácii , kreativita, časová flexibilita

Gazdovský dvor Turčianke Kľačany je ekologická agroturistická farma ležiaca v podhorí Národného parku Malá Fatra, v obci Turčianske Kľačany. Zákazníkom ponúka areál, kde môžu dospelí i deti stráviť príjemné chvíle pohody a vyťažiť čo najviac z konceptu spájajúceho ekologickú farmu a turistické zariadenie.
Areál disponuje nasledujúcimi zariadeniami a službami:
- Ekologický salaš - špecializujúci sa na produkciu ovčieho a kozieho mlieka a syrov.
- Penzión sv. Mitra s Gazdovskou reštauráciou.
- Jazdecký klub
- Gazdovský zverinec (výbehy so zvieratami) a ovocný sad

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3439734  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 672 základná mzda + variabilná zložka