Dojička, dojič

PD Inovec Trenčianske Stankovce

Miesto práce
Trenčianske Stankovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800€ - 950€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pravidelné strojové dojenie kráv 3 x denne na základe presných
postupov
• sledovanie stavu konkrétnych zvierat podľa pokynov zootechnikov
• dodržiavanie hygieny dojenia
• čistenie a dezinfekcia priestorov dojárne
• pozícia si vyžaduje odpracovať polovicu víkendov a sviatkov v
rámci roka

• práca na jednom mieste, farma neďaleko Trenčianskych
Stankoviec
• práca na 12 hodín na 15, resp. 16 zmien v mesiaci
• skúsenosti s touto prácou nie sú nevyhnutné
• možnosť nákupu produktov rastlinnej výroby za zvýhodnených
podmienok
• stravné lístky v hodnote 4 €
• hrubá mzda 800 - 950 € mesačne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujemca o našu ponuku môže byť rovnako mladý človek bez skúseností v obore ako aj ľudia iných vekových kategórií, ktorých omrzelo cestovanie za prácou. Potrebný je záujem, zodpovednosť, nesmie sa báť zvierat, ale musí mať pred nimi rešpekt. Musí mať zmysel pre prácou s prírodou.

Poľnohospodárske družstvo Inovec Trenčianske Stankovce je dlhoročným subjektom v oblasti poľnohospodárstva. Naša hlavná činnosť zahŕňa výrobu mlieka a obhospodarovanie 1600 hektárov pozemkov.Naša firma momentálne zamestnáva 34 zamestnancov, ktorí tvoria súčasť nášho tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3300103  Megjelentetés dátuma: 12.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€ - 950€