Administratívny pracovník / Asistentka

PcWorms s.r.o.

Miesto práce
Sadová 5, Prešov-Solivar
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonická, emailová a osobná komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
Poskytovanie informácií zákazníkom o produktoch, dostupnosti tovaru a stave objednávok
Práca v informačnom systéme spoločnosti - MK-soft. Skladové hospodárstvo (príjem a výdaj tovaru, fakturácia, ktorej súčasťou sú mesačné reporty pre zákazníkov)
Obsluha virtuálnej registračnej pokladne
Manipulácia s tovarom a mesačná inventúra skladu
Archivácia zmlúv a dokumentov firmy
Príprava podkladov pre mesačnú účtovnú uzávierku
Príprava požadovaných podkladov pre nadriadeného

Firma PcWorms poskytuje služby v oblasti správy IT pre firemných zákazníkov už takmer 15 rokov. Našim poslaním je zabezpečiť efektívne a bezpečné IT prostredie, pre firmy a pomáhať im v digitálnej transformácii, používaním výkonných, moderných a bezpečných nástrojov.

A toto sú ďalšie benefity:
• budeš mať jednoznačne priestor na sebarealizáciu, vďaka veľkej variabilite pracovných úloh
• máš možnosť sa aktívne spolupodieľať na zaujímavých projektoch
• budeš mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť
• poskytujeme možnosť využiť príležitostnú prácu z domova (home-office)

Ďakujeme za každý poslaný životopis a poteší nás ak príde spolu aj s krátkym, ale výstižným, na mieru šitým motivačným textom. Ak tvoje skúsenosti, znalosti a zručnosti vyhodnotíme pozitívne, ozveme sa spravidla telefonicky v krátkom čase.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
zodpovednosť
snaha hľadať riešenie problémov
ochota vzdelávať sa
precíznosť
príjemné vystupovanie

Mladá spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT služieb. Poskytujme a zabezpečujeme služby pre našich zákazníkov v oblasti informačných systémov tak, aby sa vedeli naplno venovať svojmu premetu podnikania - my sa staráme o prevádzku a zabezpečenie ich IT Keďže pracujeme vo veľmi dynamickom prostredí, hľadáme stálych zamestnancov s chuťou neustále sa vzdelávať a hľadať nové riešenia.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3645398  Megjelentetés dátuma: 8.7.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac