Web Designer / Web Entwickler

Columbus.net s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2.100,- brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-• Návrh a vývoj webových aplikácií (online obchody)
• Zlepšenie danej koncepcie návrhu
• Implementácia návrhov v odpovedajúcich webových aplikáciách (HTML / CSS / JavaScript)
• Zlepšenie použiteľnosti (tvorba / implementácia koncepcií UI / UX)
• Vytváranie prototypov (Mockups / Wire-Frames)

- Motivačný plat
- Medzinárodný Dynamický tím ľudí, možnosť cestovania do Švajčiarska
- Menšia švajčiarska firma, pobočka Bratislava
- Technologické nápady na vylepšenia neostanú iba na papieri
- Jazykové kurzy, teambuildingy, ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Fundované znalosti v respozívnom Web- Designe (UI / UX)
• Skúsenosti s HTML5, CSS3, JavaScript
• Dobrá znalosť aplikácie Adobe Creative Suite (dôraz InDesign)
• Skúsenosti s ASP.Net / MVC
- Anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni

Skupina PCP ktorej je Columbus.net súcastou prevádzkuje sieť švajčiarskych internetových obchodov so spotrebnou elektronikou, ktorých stále sa rozširujúca ponuka presahuje 1.000 000 produktov. Za posledné obdobie sme narástli viac ako dvojnásobne a od svojho vzniku (v roku 1998) sme obslúžili viac ako 1 milión zákazníkov nielen vo Švajčiarsku, ale aj susednom Nemecku a Rakúsku.
Ako prosperujúca švajčiarska spoločnosť, ponúkame príjemné pracovné prostredie, stabilné zázemie a živú startupovú atmosféru.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3179274  Megjelentetés dátuma: 21.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2.100,- brutto