Asistent/ka predaja príslušentva k mobilným telefónom - OC Mlyny, Nitra

PCexpres, s.r.o.

Miesto práce
Mlyny, Štefánikova trieda, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistent / Asistentka predaja mobilného príslušenstva na pobočke OC Mlyny v Nitre.

• obsluha a odborná pomoc pri výbere tovaru zákazníkom
• aktívny predaj príslušenstva pre mobilné telefóny: obaly, kryty, nabíjačky, káble, atď.
• lepenie ochranných skiel a fólií
• práca s interným systémom a pokladňou: hotovosť a platobný terminál
• podieľanie sa na chode predajne: prebratie tovaru, kontrola a vystavenie tovaru, udržiavanie čistoty a poriadku na predajni
• zodpovednosť za merchandising predajne
• výpomoc s príjmom zákazníkov na servis

Všetko potrebné k aplikácií ochranných skiel a fólií asistenta zaučíme.

Uchádzači, ktorí spolu so životopisom pošlú aj motivačný list budú uprednostnení.

• nadštandardné platové ohodnotenie v danom segmente + motivačné bonusy podľa šikovnosti (predajov)
• zamestnanecké zľavy na tovar a služby
• teambuildingy

Vaše životopisy spolu s motivačným listom a fotkou posielajte na e-mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zodpovednosť
• spoľahlivosť
• dôslednosť
• samostatnosť
• predajné a komunikačné schopnosti
• príjemné vystupovanie
• kladný vzťah k obchodu
• výhodou prehľad v mobilných zariadeniach
• uprednostníme komunikatívnych uchádzačov s ochotou predávať a s pozitívnym vzťahom k zákazníkom

Najväčší servis mobilnej elektroniky a predaj príslušenstva pre mobilné telefóny s 15. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3288876  Megjelentetés dátuma: 22.11.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac