Programátor MS Visual Basic .NET, MS SQL

PCexpres, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiaccelková mzda záleží od počtu odpracovaných hodín, nie je teda fixná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného programátora alebo ktorý má znalosti v oblasti informačných systémov a databázových aplikácií v jazyku .NET a MS SQL databázami.

Hlavná náplň práce:
- programovanie nových funkcií existujúceho vnútropodnikového informačného systému firmy na mieru, ktorý slúži na evidenciu servisných zákaziek
- vylepšovanie existujúcich funkcií
- programovanie scriptov pre export údajov do XML pre ďalšie spracovanie
- práca s OS MS Windows Server 2016 Standard, Hyper-V v rozsahu nastavenia automatických úloh (Task Scheduler) a pridružených úloh spojených s programovaním v .NET

karta multisport, teambuildingy, príslušenstvo pre mobil, servis mobilov vo zvýhodnených cenách

práca si vyžaduje občasné osobné konzultácie v mieste sídla spoločnosti (cca 1-2x za mesiac)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Visual Basic .NET - Expert
Microsoft SQL Server - Pokročilý
Microsoft Hyper-V - Mierne pokročilý
Microsoft Windows Server 2016 - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- dochvíľnosť

Najväčší servis mobilnej elektroniky a predaj príslušenstva pre mobilné telefóny s 15. ročnou históriou. Jasným cieľom je spokojný zákazník a neustála progresivita. Náš tím tvorí mladý a dynamický kolektív.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1753301  Megjelentetés dátuma: 30.11.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac