Koordinator predaja, starostlivosť o zákazníkov

PCenter, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Saliby
Mzdové podmienky (brutto)
800 Eur + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie maloobchodnej predajne
- zodpovedať za vystavenie a správne ocenenie predávaného sortimentu
- práca s pokladňou
- vybavovanie reklamácií
- práca s ERP softvérmi

Budeš pracovať v našom internom systéme, kde zistíš všetko o objednávkach tovarov a služieb našich klientov. Primárnou úlohou bude informovať zákazníka a spracovať všetky jeho požiadavky. Môžeš mu teda veľmi rýchlo poradiť a pomôcť mu. Niektoré dni budú hektické plné hovorov a dlhých e-mailov, ktoré sa zdajú neriešiteľné - ale nikdy ťa v tom nenecháme samého. Máme tímového ducha a sme zákaznícky orientovaní a nestrácame úsmev na perách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technicke zameranie, obchod, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť tímovej práce
- organizačné schopnosti
- schopnosť práce s PC
- komunikatívnosť v slovenskom a maďarskom jazyku
- orientácia vo svete IT
- príjemné vystupovanie

Si komunikatívny a dokážeš udržať emócie na uzde?
Situácie riešiš s pozitívnym nábojom a asertivitou?
Vieš si vyhľadať informácie a používať ich?
Máš tímového ducha?
Chceš sa vzdelávať aj nad rámec tvojej pozície?
Máš maďarčinu a slovenčinu na úrovni C1?
Skúsenosti zo zákazníckeho servisu alebo call centra?
Odpovedal si aspoň na 3 otázky "áno"? Neváhaj a pridaj sa k nám.

Spoločnosť PCenter, s.r.o. (obchodná značka MAXIT) pôsobí na trhu informačných technológií 13 rokov a patrí k progresívne rastúcim spoločnostiam v oblasti poskytovania IT služieb. Inovatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa medzery v zaužívaných postupoch pri implementácii IT systémov. Cieĺom spoločnosti je ponúknuť pre klientov služby v najvyššej kvality a individuálnym prístupom navrhnúť riešenia, ktoré maximalizujú výsledný efekt implemetovaných technológií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3644201  Megjelentetés dátuma: 14.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 Eur + odmeny