IT technik - senior

PCenter, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Saliby
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Od 1 100 EUR/mesiacPrehodnotenie a možnosť navýšenia mzdy už po 3 mesiacoch. Odmeny na základe individuálneho hodnotenia dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie tímu servisných technikov
• Realizácia a koordinácia projektov a zákaziek
• Návrh, budovanie a realizácia počítačových sietí (networking)
• Opravy a servis IT zariadení
• Realizácie a inštalácie kamerových systémov
• Realizácie a inštalácie zabezpečovacích zariadení
• Technická podpora v oblasti IT
• Servisné zásahy u klienta

- mobilný telefón možné využívať aj na súkromné účely
- notebook možné využívať ja na súkromné účely
- firemné vozidlo možné využívať aj na súkromné účely
- firemné akcie a teambuildingy
- vzdelávanie na náklady zamestnávateľa
- iné zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, technické zameranie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- orientácia vo svete IT
- komunikácia orientovaná na klienta
- zodpovednosť
- tímový hráč
- flexibilita
- lojálnosť
- ambicióznosť

Spoločnosť PCenter, s.r.o. (obchodná značka MAXIT) pôsobí na trhu informačných technológií 13 rokov a patrí k progresívne rastúcim spoločnostiam v oblasti poskytovania IT služieb. Inovatívny prístup k technológiám a službám vypĺňa medzery v zaužívaných postupoch pri implementácii IT systémov. Cieĺom spoločnosti je ponúknuť pre klientov služby v najvyššej kvality a individuálnym prístupom navrhnúť riešenia, ktoré maximalizujú výsledný efekt implemetovaných technológií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3285655  Megjelentetés dátuma: 22.12.2019  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac