Nemáš skúsenosti s elektrotechnikou a rád by si ich získal? Pošli nám svoj životopis. (Elektrotechnik)

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová ulica 1, okres Trnava
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa elektrotechnika a výrobné zariadenia? Chceš získať nové pracovné skúsenosti?
Ak áno, pošli nám svoj životopis.
Tvojou náplňou práce bude dohľad nad robotizovaným pracoviskom a zabezpečenie plynulosti výroby. Hľadáme človeka, ktorý vie flexibilne reagovať na vzniknuté problémy.
Okrem robotov budeš mať na starosti aj svoj menší tím ľudí.
Postupne Ťa zaškolíme v oblastiach pneumatiky, mechaniky, automatizácie, robotiky a i.

Adekvátne finančné ohodnotenie zodpovedajúce vykonávanej pracovnej pozícii (základný plat, výkonnostná prémia, vernostný bonus)
13. plat, vyplácanie podielu na hospodárskom zisku
Možnosť výberu pracovného režimu - 3zmenná prevádzka alebo víkendový režim (piatok - sobota- nedeľa )
Pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
Možnosť nástupu do kmeňového stavu alebo prostredníctvom pracovnej agentúry
Odborné školenia – pneumatika, mechanika, robotika, automatizácia, laserové zváranie, spájanie materiálov za studena pretláčaním, oblúkové zváranie a iné
Možnosť kariérneho postupu
Možnosť ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanika, elektrotechnika alebo automatizácia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
• Znalosť informačných systémov(Excel, Word )
• Záujem o robotiku a automatizáciu
• Riadiace a koordinačné schopnosti
• Vyhláška č.718/2002,alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22
• Technické a logické myslenie
• Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3191532  Megjelentetés dátuma: 9.4.2018