Brigádnik vo výrobnom procese počas letných mesiacov

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
747 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov z hľadiska kvality, množstva a času vo výrobnej prevádzke Montáž.
• Vykonávať prácu operátora výroby na linke montáže automobilov a uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku.
• Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti Groupe PSA Slovakia, dbať na dodržiavanie bezpečnostných pokynov, predpisov BOZP a pracovných štandardov.

•Pracovnú pozíciu operátor výroby vo výrobnej prevádzke Montáž v trojzmennom pracovnom režime (ranná, nočná a poobedná zmena),
•pracovnú zmluvu na dobu určitú od 15.5.2018 do 28.7.2018 s možnosťou opätovného predĺženia od 15.8. 2018 do 31.10. 2018 s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú,
•minimálna doba brigády počas tohto obdobia je 8 týždňov (2 mesiace) a viac,
•základná mzda 747 € brutto/ mesiac + nočný príplatok 1,60 € brutto/ hodina + individuálna a kolektívna výkonnostná prémia ,
•možnosť ubytovania na ubytovni za úhradu (1.mesiac zdarma, 2.mesiac 60 €, od 3.mesiaca 90 €),
•možnosť stravovania sa v závodnej jedálni za poplatok 0,9€ a pitný režim zdarma.

Miesto výkonu práce: PCA Slovakia Trnava, výrobná prevádzka Montáž

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Uchádzači nad 18 rokov so záujmom o prácu vo výrobnom procese.
• Práca vhodná aj pre študentov externej/ dennej formy vysokoškolského štúdia I. a II. stupňa (bez špecifikovania študijného odboru).
• Vzdelanie v odbore a prax v automobilovom priemysle výhodou.
• Ochota a chuť pracovať v trojzmennom pracovnom režime.
• Zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť, flexibilita, manuálna zručnosť.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2110353  Megjelentetés dátuma: 6.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 747 €