Brigádnik pre finančné oddelenie

PCA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Práca na dohodu o práci študenta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Evidencia pošty, faktúr, evidencia žiadostí na odsúhlasenie platieb
• Spracovanie žiadostí v systéme, analýzy faktúr dodávateľov (rozdielnosť faktúr, dôvody, druhy)
• Štatistika a reporty dodávateľských faktúr
• Operačný proces s faktúrami (skenovanie, elektronické odosielanie na základe odsúhlasenia)
• Komunikácia s dodávateľmi
• Práca v účtovnom systéme
• Aktualizácia súborov, archivácia dokumentov

• Práca na dohodu o brigádnickej práci študenta (5 € brutto/ hodina)
• Trvanie brigády a nástup – podľa dohody (s možnosťou ďalšieho predĺženia) – hľadáme študentov na dlhodobú spoluprácu
• Disponibilita študenta na finančnom oddelení je 80 hod./ mesiac podľa rozvrhu študenta (t.j. 20 hod./týždenne)
• Možnosť získania praxe v odbore
• Možnosť po skončení VŠ získať prácu na TPP v Groupe PSA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Študent denného VŠ štúdia ekonomického zamerania (iné zameranie akceptované len v prípade, ak je študent denného VŠ absolventom Obchodnej akadémie)
• Znalosť nemeckého jazyka ALEBO znalosť anglického jazyka
• Znalosť podvojného účtovníctva
• Znalosť MS Office (MS Excel, MS Word, Power point)
• Ochota tímovej spolupráce, flexibilita, zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, dôslednosť a spoľahlivosť
• Ochota učiť sa, smelosť

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia stabilne vytvára takmer 4.500 priamych pracovných postov a s nepriamymi pracovnými pozíciami prostredníctvom svojich dodávateľov dáva prácu celkom takmer 20.000 ľuďom. Technologicky je jednou z najnovších v rámci skupiny Groupe PSA.
Sériová výroba v trnavskej automobilke začala v júni 2006 s modelom Peugeot 207. Po ňom pribudol (v r. 2008) druhý model Citroën C3 Picasso. Tretím modelom automobilky bol od roku 2012 Peugeot 208.
Od septembra 2016 sa, exkluzívne len na Slovensku, vyrába štvrtý model - Citroën C3. V roku 2018 začala výroba novej generácie modelu Peugeot 208 v termickej verzii, ktorý je zároveň piatym modelom trnavskej automobilky. V marci 2019 sa spustila výroba modelu Peugeot e-208, historicky prvého elektromobilu z Trnavy. Celková investícia koncernu na Slovensku už presiahla 1,2 miliardy eur.
V rámci ochrany životného prostredia automobilka od júna 2012 nevyviezla na skládku ani kilogram odpadu. Trnavský závod patrí v spotrebe energií na vyrobené vozidlo medzi najlepšie automobilky Európy.
Denne závod vyprodukuje pre našich klientov 1 398 vozidiel. Výrobný závod v Trnave má okolo 4.400 zamestnancov s priemerným vekom 35 rokov a podielom 23% žien.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Automobilová ulica 1
917 01 Trnava
ID: 1778790  Megjelentetés dátuma: 14.1.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.