Hlavná účtovníčka/účtovník

Payout a. s.

Miesto práce
Juraja Slottu 4, Žilina
Termín nástupu
01. 03. 2022
1 750 - 2 500 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej a variabilnej zložky a môže sa vyšplhať aj vyššie, záleží len na Tebe ako rýchlo.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme, čo robíme a prečo by ste sa k nám mal pridať?

Sme Payout, slovenská platobná brána vypĺňajúca dieru na medzinárodnom trhu, na ktorom dominuje zastaralý a pomalý transakčný systém. Našim cieľom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov v oblasti e-commerce.

Naozaj veríme, že technológie robia svet lepším a každý deň sa snažíme to dokázať. Svojmu odboru rozumieme, nájdete tu ľudí, ktorí spolupracujú na spoločnej vízii platobných riešení budúcnosti.

Do nášho účtovného tímu hľadáme svedomitého a zodpovedného účtovníka, ktorý má cit pre detail a chce na sebe pracovať.

Čo bude Vaša náplň práce v našej platobnej inštitúcii?
- kompletné vedenie podvojného účtovníctva,
- príprava reportingu, budgetingu, daňových priznaní a mesačných nákladov spoločnosti,
- spracovanie mesačných, štvrťročných štatistík pre Národnú banku Slovenska,
- komunikácia so štátnymi inštitúciami, daňovými úradmi a bankami,
- príprava podkladov pre priebežný a koncoročný audit a komunikácia s audítormi,
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a platnej legislatívy,
- spracovanie miezd a výkazov zamestnancov,
- zasielanie hlásení na daňový úrad a výkazov do poisťovní,
- komunikácia so sociálnou a zdravotnou poisťovňou pri prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov,
- komunikácia v anglickom jazyku.

- zaujímavá práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- interné zaškolenie a podpora pri odbornom a osobnostnom raste
- možnosti absolvovania odborných školení a seminárov hradených zamestnávateľom
- príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív
- pružný pracovný čas
- káva a čaj k dispozícii nonstop
- firemná knižnica (možnosť samoštúdia)
- firemná ranná yoga
- teambuildingy

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Olymp - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti ekonomiky, financií a účtovníctva je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme nového kolegu so zmyslom pre detail, ktorého účtovanie naozaj baví, je ochotný sa neustále vzdelávať v oblasti účtovnej legislatívy a chce u nás ďalej osobnostne aj odborne rásť. Mal by to byť človek, na ktorého sa vieme spoľahnúť a vďaka ktorému bude naše účtovníctvo skutočne v tip-top stave.

Sme Payout, licencovaný fintech vypĺňajúci dieru na medzinárodnom finančnom trhu. Ako prvá platobná inštitúcia na Slovensku poskytujeme služby otvoreného bankovníctva. Naším cieľom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov v oblasti e-commerce. Nájdeš tu ľudí, ktorí spolupracujú na spoločnej vízii platobných riešení budúcnosti. Vytvoríme Ti v tíme čo najlepšie podmienky na odborný, aj osobnostný rast, ponúkneme Ti veľký priestor na kreativitu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4037359  Megjelentetés dátuma: 1.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 750 EUR/mesiac