Junior účtovník/Asistent účtovníka

Payout a. s.

Miesto práce
Juraja Slottu 4, Žilina
Termín nástupu
1.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme, čo robíme a prečo by si sa k nám mal pridať?

Sme Payout, slovenská platobná brána vypĺňajúca dieru na medzinárodnom trhu, na ktorom dominuje zastaralý a pomalý transakčný systém. Našim cieľom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov v oblasti e-commerce.

Naozaj veríme, že technológie robia svet lepším a každý deň sa snažíme to dokázať. Svojmu odboru rozumieme, nájdeš tu ľudí, ktorí spolupracujú na spoločnej vízii platobných riešení budúcnosti.

Do nášho účtovného tímu hľadáme junior účtovníka, ktorý má aspoň ročnú skúsenosť a chce na sebe pracovať s nami ďalej.

Čo bude Tvoja hlavná náplň práce?
Pod vedením hlavného účtovníka budeš:
- pripravovať podklady pre účtovníctvo,
- spracovávať finančné výkazy,
- spolupracovať na príprave reportingu a daňových priznaní,
- podieľať sa na uzávierkových činnostiach,
- spracovávať mzdy,
- komunikovať so sociálnou a zdravotnou poisťovňou pri prihlasovaní a odhlasovaní zamestnancov.

Pracujeme blízko centra Žiliny, v rodinnom dome so záhradou. Nemáme radi open space. V prípade pekného počasia je u nás kvalitný chill v záhrade. K dispozícii je trampolína, minifitko a mnoho ďalších vychytávok. Možný je aj občasný home office.

Ak sa chceš pridať do nášho tímu, pošli svoj životopis na [email protected]. Tešíme sa na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Hľadáme nového kolegu so zmyslom pre detail, ktorého účtovanie naozaj baví, je ochotný sa neustále vzdelávať v oblasti účtovnej legislatívy a chce u nás ďalej osobnostne aj odborne rásť. Mal by to byť človek, na ktorého sa vieme spoľahnúť a vďaka ktorému bude naše účtovníctvo skutočne v tip-top stave.

Sme Payout, licencovaný fintech vypĺňajúci dieru na medzinárodnom finančnom trhu. Ako prvá platobná inštitúcia na Slovensku poskytujeme služby otvoreného bankovníctva. Naším cieľom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov v oblasti e-commerce. Nájdeš tu ľudí, ktorí spolupracujú na spoločnej vízii platobných riešení budúcnosti. Vytvoríme Ti v tíme čo najlepšie podmienky na odborný, aj osobnostný rast, ponúkneme Ti veľký priestor na kreativitu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3804919  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 €