Android developer Junior/Senior/tester

Payout a. s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850-3000 brutto v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj, zlepšovanie a programovanie mobilných aplikácií, informačných systémov a riešení pre naše projekty.

Radi by sme do tímu prijali šikovného člena, ktorý sa chce neustále zlepšovať vo svojej práci, ktorá by ho mala v prvom rade napĺňať.

Vieš pracovať s Java, Kotlin, ReactiveX (RxJava, RxKotlin)?

Prípadne máš skúsenosti s Unidirectional Data Flow, ReactiveX, Redux, Functional Reactive Programming, MVC,MVP, MVVM, MVI, Firebase

Radi ťa v takom prípade spoznáme. Určite nám o sebe daj vedieť, obsadzujeme aj novovznikajúce pozície.

Otvorení sme aj mladým juniorom, ktorí pri nás chcu rásť a posúvať svoje možnosti a kariéru.

- Uvoľnená pracovná atmosféra
- Flexibilný pracovný čas
- Práca s najnovšími technológiami
- Občerstvenie
- Profesionálny rozvoj
- Firemné akcie
- Príjemný kolektív a zaujímavé projekty

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Proaktivita, chuť vzdelávať sa a posúvať naše projekty vpred.

Sme Payout, licencovaný fintech vypĺňajúci dieru na medzinárodnom finančnom trhu. Ako prvá platobná inštitúcia na Slovensku poskytujeme služby otvoreného bankovníctva. Naším cieľom je splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov v oblasti e-commerce. Nájdeš tu ľudí, ktorí spolupracujú na spoločnej vízii platobných riešení budúcnosti. Vytvoríme Ti v tíme čo najlepšie podmienky na odborný, aj osobnostný rast, ponúkneme Ti veľký priestor na kreativitu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3593244  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850-3000 brutto v závislosti od skúseností uchádzača