Telefonický operátor – dohodnutie osobného stretnutia

PayLess Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Jegorovova cesta 2, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
3 eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá kolegu na pozíciu telefonický operátor-dohodnutie osobného stretnutia(brigádnika-študenta), ktorý bude aktívne telefonicky oslovovať nových firemných klientov a ponúkať im jedinečné riešenie na slovenskom trhu. Telefonista bude mať vytvorené profesionálne zázemie pre čo najefektívnejšiu prácu. Telefonista nič nepredáva cez telefón, jeho cieľom je vzbudiť záujem a dohodnúť stretnutie pre našich obchodníkov za účelom vykonania bezplatnej a nezáväznej analýzy telekomunikačných služieb.
Telefonovať sa dá len v pracovných dňoch medzi 8.hod - 17.hod.

Vaša pracovná náplň bude:
1. vyhľadávanie telefonického kontaktu nových firemných klientov z databázy, internetu a pod
2. telefonické oslovenie "správneho" človeka v danej spoločnosti, väčšinou konateľ, majiteľ, riaditeľ a pod
3. krátke predstavenie seba a našej spoločnosti
4. dohodnúť a naplánovať presný termín osobného stretnutia pre nášho obchodníka
5. aktívna práca s databázou už oslovených kontaktov

Nový kolega nemusí mať znalosti z telekomunikačného sektoru, nakoľko nič nepredáva, predstavuje bezplatnú analýzu, následne obchod uzatvára ochodník a následnú úsporu vykonáva špecialista.

Hľadáme kolegu, ktorý rád telefonuje a usmieva sa pri tom.

Práca v mladom tíme
Spoločnosť s jedinečným produktom a najférovejším prístupom ku klientom
Práca v kľudnom prostredí a bez stresov
Paušál na súkromné účely

Životopis s fotkou(vo formáte word alebo pdf) pošlite na mailovú adresu [email protected].

1. kolo bude prebiehať telefonicky
2. kolo bude prebiehať osobne

Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov o pracovné miesto.

Odoslaním Vášho životopisu, motivačného listu, príp. ďalších príloh beriete na vedomie, že PayLess spracúva Vami poskytnuté osobné údaje na účel výberového konania na uvedenú pracovnú pozíciu. Poskytnutie osobných údajov je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe Vašej žiadosti ako dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov, neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní. PayLess uchováva osobné údaje po dobu trvania predzmluvných vzťahov; v prípade ak k vzniku zmluvného vzťahu nedôjde, tak PayLess Vaše osobné údaje zlikvidujú do 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov. Máte právo požadovať prístup k osobným údajom, ktoré sa Vás týkajú, právo na opravu osobných údajov, právo na vymazanie a/alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo na prenositeľnosť osobných údajov, právo podať sťažnosť na spracúvanie osobných údajov orgánu dozoru – Úradu na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky. Osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania. Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nemať strach z telefonického kontaktu a aj odmietnutia
- komunikuješ spisovne v slovenskom jazyku
- zodpovednosť
- aktívny prístup
- dôslednosť
- systematickosť v práci
- samostatnosť a iniciatívnosť v práci

Sme spoločnosť PayLess Consulting, s.r.o. a už viac ako 5 rokov sa venujeme nezávislej optimalizácii a správe telekomunikačných služieb pre firemnú klientelu, čiže najefektívnejšiemu nastaveniu programov a správnemu nastaveniu cien za tieto programy pre mobilné služby, pevné linky a internet, vyjednávanie najvýhodnejších podmienok pre našich klientov.
Nezastupujeme žiadneho z operátorov ani iných poskytovateľov telekomunikačných služieb, preto si klienti vážia našu nestrannosť a nezávislosť!
Klientom dokážeme ušetriť v priemere 55% nákladov za tieto služby. To, koľko dokážeme ušetriť novým klientom, vieme vyčísliť v bezplatnej nezáväznej analýze. Klient nám dopredu neplatí nič navyše, sme odmeňovaní zo samotnej úspory nákladov za telekomunikačné služby. Našimi klientmi sú malé, stredné no aj tie najväčšie spoločnosti na Slovensku, ktoré potrebujú znižovať ich náklady, za čo sme v roku 2015 získali ocenenie ako NAJFÉROVEJŠIA FIRMA ROKA NA SLOVENSKU.
Strážime Vaše telekomunikačné služby!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3180241  Megjelentetés dátuma: 15.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 eur/hod