Vedúci metrológie

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
1.7.2021
1 500 EUR/mesiacv závislosti od Tvojich skúseností a odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Hľadáme do tímu skúseného manažéra, ktorý má za sebou skúsenosti s testovaním a validáciou produktov v oblasti AUTOMOTIVE.
Potrebujeme HĽADAČA RIEŠENÍ, ktorý vie prevziať zodpovednosť, bude šlapať po výsledkoch, je samostatný a dôsledný.
Hľadáme človeka, ktorý sa bude podieľať na novej výzve pre výrobný závod (TIER 1 pre automotive), kde sa chystá budovanie „best-in-class“ laboratórneho centra pre testovanie a validáciu produktov.
Mal by si mať skúsenosti s testovaním produktov, s metrológiou a meraním. Tiež s laboratórnym SW a programovaním. Úplne super bude, ak máš skúsenosť so zákazníkmi zo skupiny VW alebo BMW. Pri práci ti rozhodne pomôže tvoje analytické myslenie a schopnosť vyhodnocovať dáta.
K svojej práci budeš rozhodne potrebovať angličtinu, lebo naše R&D centrum, s ktorým budeš v spojení je v zahraničí.
A aby sa ti v tejto roli darilo, rozhodne potrebuješ byť schopný pracovať s prioritami, vedieť rozvíjať zručnosti a schopnosti seba i svojho tímu.

Čo budeš robiť?
Zveríme ti nový projekt v rámci nášho laboratórneho centra – potrebujeme ho „prekopať“, zmeniť, rozvinúť, pozdvihnúť.
Dostaneš priestor prinášať a realizovať svoje nápady, vytvárať trendy a tým ovplyvniť aj chod a smerovanie firmy. Staneš sa dôležitým parťákom pre ľudí naprieč všetkými možnými oddeleniami.
Budeš zodpovedný za správnosť meraní, kalibráciu a funkčnosť meracej techniky. Popri tom budeš zodpovedať za celý tím laboratórnych technikov (momentálne je tím malý, ale plánujeme ho rozširovať). Budeš nielen plánovať a nastavovať procesy, ale aj realizovať merania fyzikálnych vlastností dielov, 2D/3D funkčné testy, skúšky tesnosti, životnosti, vibračné testy a ďalšie skúšky materiálu.
Aktívne budeš komunikovať nastavenie parametrov, výsledky testov a analýz a riešiť problémy s našim R&D centrom, projektovým manažmentom, zákazníkom aj výrobou.
Budeš cestovať (približne raz do mesiaca) – Nemecko, Poľsko, ČR

Práca je cca 20km od Žiliny.

Čo ponúkame?
Ponúkame ti samostatnú, ale aj zodpovednú prácu a veľký priestor na realizáciu. Naše prostredie je dynamické, neriešime zbytočnú byrokraciu. Radšej veci hneď realizujeme.
Ponúkame ti fajn kolektív, rôzne benefity podľa vlastného výberu, 1 týždeň dovolenky navyše, príspevok na kultúru/šport, telefón a notebook aj na súkromné účely. Máme flexibilnú pracovnú dobu. Ponúkame jazykové vzdelávanie.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je zahraničná výrobná spoločnosť v oblasti automotive

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4067893  Megjelentetés dátuma: 23.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac