Technológ nástrojár

PAY s.r.o.

Miesto práce
Čadca
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiac+ dochádzkový a výkonnostný bonus, výška zákl. mzdy závisí od odbornosti a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu potrebujeme odborníka, ktorý je známy svojim zodpovedným prístupom k práci.

Budeš spolupracovať s našimi projekťákmi, konštruktérmi a výrobou na príprave a rozbehu nových výrobných programov v oblasti strojárskej výroby.
Budeš posudzovať návrhy v oblasti konštrukcie nástrojov/prípravkov a technologických postupov a tiež posudzovať možnosti vyrobiteľnosti výrobkov z technologického pohľadu. Okrem toho budeš v spolupráci s konštruktérmi navrhovať prípravky, resp.iné zariadenia pre výrobu, takže uvítame Tvoju znalosť konštrukcie nástrojov na spacovanie plechov za studena.
Pre túto prácu je nevyhnutné, aby si vedel ovládať programy na 3D konštrukciu (SolidWorks, Pro Engineer).

V prípade, že daný nástroj nedokážeme vyrobiť u nás, bude potrebné prekonzultovať alebo pripomienkovať konštrukčný návrh, layout nástroja alebo samotný projekt s dodávateľom. A keďže sme medzinárodná firma a dodávateľov máme z celého sveta, bez angličtiny sa nepohneš.
Budeš zavádzať nové technológie a procesy a technicky dohliadať pri nábehu a zavádzaní nových alebo modifikovaných výrobkov. Zároveň budeš analyzovať a optimalizovať nielen nové výrobné procesy, ale aj už existujúce a spolupracovať s oddelením kvality a údržby na optimalizácii procesu výroby. Svoju odbornosť využiješ aj pri poskytovaní odborných posudkov pri reklamáciách.

Hľadáme kolegu, ktorý hľadá spôsob, ako sa niečo dá urobiť, kolegu, ktorého baví riešiť technické problémy a vie, že bez tímovej práce to nejde. Potrebujeme na túto pozíciu kandidáta, ktorý vie pružne reagovať na zmeny. Ak Ti navyše nebudú vadiť ani príležitostné služobné cesty (Európa, Čína) a rozumieš si aj s Excelom a Powerpointom, chceme o Tebe vedieť!

Nevyhnutné na pozíciu: skúsenosť so spracovaním plechov za studena, komunikácia v anglickom jazyku a ovládanie programov Solid works alebo Pro engineer.

Ponúkame Ti prácu v stabilnej medzinárodnej firme v Čadci s rodinným prostredím, dobrým kolektívom, orientáciou na ľudí a s veľkým potenciálom na rast do budúcnosti. Neustále pracujeme na nových projektoch, máme dobré meno u zákazníkov v oblasti automotive, neustále rastieme a rozvíjame sa.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je strojárska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu komponentov pre automobilový priemysel svetových značiek. Okrem výroby komponentov pre nákladné vozidlá vyrábajú diely, ktoré sú súčasťou bezpečnostných prvkov v osobných automobiloch. Presadili sa sa aj u nových zákazníkov, ako je Jaguar Land Rover a Volvo Cars. V súčasnej dobe zamestnávajú 160 ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
SolidWorks - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3928392  Megjelentetés dátuma: 5.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac