Junior účtovník servisného centra

PAY s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Hľadáme šikovného človeka , ktorý bude súčasťou nášho tímu SSC a bude spracovávať účtovníctvo pre krajiny patriace do našej skupiny.
Pracujeme v systéme SAP (je len výhodou ak ho poznáš :-) ) a Tvojou úlohou bude v ňom registrovať a účtovať došlé, vystavené faktúry a ďalšie interné doklady.
Určite budeš komunikovať s internými zákazníkmi a občas s dodávateľmi z európskych štátov patriacich do našej skupiny, ak bude potrebné hocičo vyjasniť a dohliadnuť, aby si pripravil a zúčtoval(a) všetky platby v termínoch splatnosti. Je preto dôležité, aby si ovládal Anglický jazyk. Veľkou výhodou je ak máš nejaké znalosti Talianskeho, Nemeckého alebo Francúzskeho jazyka :-).
K uvedeným aktivitám budeš pripravovať reporty a podklady k závierkam – mesačne, či ročne.

Čo ti ponúkame?
Máme výnimočnú kultúrou. U nás môžeš rásť a posúvať sa , pretože kladieme vysoký dôraz na rozvoj potenciálu. Sme dobrý kolektív založený na dobrých medziľudských vzťahoch. Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali, i odchádzali. Okrem mesačnej mzdy ponúkame pre zamestnancov zaujímavé a netradičné aktivity.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra), druhé kolo je už priamo klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Kto sme?
Sme zahraničná spoločnosť, ktorá je lídrom vo vysoko výkonných ložiskových riešeniach. Sídlime v regióne Martin.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3865000  Megjelentetés dátuma: 6.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac