1 000 - 1 100 EUR

Konzultant - analytik pre dochádzku

PAY s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáš sa v oblasti personalistiky a miezd, HR modulov alebo dochádzky? Rád analyzuješ a premýšľaš o tom, prečo veci fungujú? Stretol si sa už s SQL databázami? Máš rád komunikáciu a láka ťa projektový manažment? Tak hľadáme práve Teba na pozíciu konzultant – analytik.
Tvojou hlavnou náplňou práce bude komunikácia. S kolegami a s klientmi. Ak budeme potrebovať informácie k tomu aké zmeny treba implementovať, Ty budeš ten, kto to objasní zvyšku tímu. Vďaka Tvojej analýze a prezentácii sa zavedú zmeny. Tie, spolu s ostatnou potrebnou agendou zdokumentuješ. Niekedy pôjdeš aj na služobnú cestu, preto by si mal vedieť riadiť auto v mestách ale i po diaľnici.
Do nášho tímu chceme kolegu, ktorý dokáže využiť analýzy pre návrh riešení, nebojí sa zdvihnúť telefón a zavolať, kedykoľvek je to potrebné. Vie nájsť optimálne riešenie a dorozumie sa aj po anglicky.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 - 1100 Eur brutto v závislosti od skúseností + kvartálne odmeny

Nie je to však jednostranná záležitosť. Sme radi keď sa naši ľudia posúvajú vpred a preto Ti dáme možnosť odborného vzdelávania. Aby to však nebolo len o učení, v našich vynovených priestoroch si môžeš oddýchnuť pri TV, alebo Xboxe 360. Ak si skôr fanúšik kníh, máme tu pre Teba široké spektrum literatúry. Myslíme aj na Tvoj pitný režim a s príspevkom na DDS tiež na Tvoju budúcnosť. Si skôr nočná sova? Nie je problém, u nás si čas nastavíš podľa seba a príležitostne môžeš pracovať aj z domu. A to už ani nehovoríme o našich nezabudnuteľných teambuildingoch.
Samozrejme, že okrem týchto benefitov Ťa oceníme aj finančne. Podľa Tvojich skúseností Ti dáme od 1100 Eur brutto a k tomu kvartálne odmeny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Sme spoločnosť, ktorá už štvrťstoročie pôsobí na slovenskom trhu v oblasti vývoja, implementácie a podpory efektívnych IT a HR riešení. Podarilo sa nám nadobudnúť veľa skúseností a know-how, ktoré nám umožňuje napredovať. Spoločne s tým sa rozvíjame aj my a náš tím. Podporujeme odborný a osobnostný rast, sme pozitívne naladení a tešíme sa na to, že ťa spoznáme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je ak máš skúsenosti s personalistikou :-)

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

PAY s.r.o.
Martina Rázusa 23/A
010 01 Žilina
ID: 3700140   Megjelentetés dátuma: 8.10.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   1000 - 1100 Eur brutto v závislosti od skúseností + kvartálne odmeny