IT Business Aplications Analyst

PAY s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
min 1500 eur btto - v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme a čo budeš robiť?

Sme súčasťou americkej skupiny - globálneho lídra vo vysoko výkonných ložiskových riešeniach , ktorá pôsobí vo viacerých krajinách Európy.
Hľadáme človeka na globálnu pozíciu, ktorý bude sedieť v jednej z našich dcérskych spoločností v Európe, v meste Martin a svojou činnosťou podporovať ostatné výrobné závody v Európe (Taliansko, Nemecko, Francúzsko, Švajčiarsko) . Nevyžadujeme cestovanie viac ako 3x do roka, svoju prácu budeš hlavne vykonávať online.

V prvom rade chceme človeka, ktorý má finančné „zázemie“ a rozumie ako funguje účtovníctvo. Nebudeš však súčasťou finančného oddelenia, ale IT.
Podmienkou je , aby si bol familiárny s programom SAP. Ideálne je , ak si zažil jeho implementáciu , prípadne implementáciu iných biznis aplikácií.

Je dôležité, aby si mal skúseností z výrobnej spoločnosti.

Budeš mať na starosti okrem SAP aj ďalšie biznis aplikácie (CRM , EDA, EM system, E-commerce a veľa ďalších aplikácií). SAP už máme plne implementovaný, ak však bude potrebné niečo doladiť, pôjde to cez Teba.
Budeš podporovateľom finančných auditov.

Súčasťou Tvojej práce bude aj spolupráca s finančnými a kontrolingovými oddeleniami v ďalších závodoch v rámci Európy. Uvítame Tvoju iniciatívu a nápady pri spolupráci na globálnych projektoch. Budeš súčasťou 12členného medzinárodného IT tímu zodpovedného za biznis aplikácie (tvoj šéf sedí vo Francúzsku, tvoji kolegovia po celom svete).

Osobnostne hľadáme niekoho, kto ma túžbu učiť sa novým veciam , je hľadačom riešení a schopný fungovať samostatne- zároveň však vie, že na dosiahnutie výsledku spoločnosti je potrebné byť tímovým hráčom.

Reaguj prosím až po prečítaní celého inzerátu.

Pozíciu, pri ktorej môžeš nielen využiť , ale aj rozvíjať svoj potenciál. Záleží len od Teba, priestor Ti dáme. Dostaneš aj kompetencie a našu dôveru, máme však aj očakávania.
Sme dobrý kolektív založený na kvalitných medziľudských vzťahoch. Záleží nám na tom, aby naši zamestnanci spokojní do práce prichádzali, ale i odchádzali.
Okrem mesačnej mzdy ponúkame pre zamestnancov zaujímavé a netradičné aktivity.
V prípade, že si z iného regiónu, radi ti pomôžeme s relokáciou.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra), druhé kolo je už priamo klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Sme zahraničná spoločnosť, ktorá je lídrom vo vysoko výkonných ložiskových riešeniach. Sídlime v regióne Martin.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3619474  Megjelentetés dátuma: 12.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min 1500 eur btto - v závislosti od skúsenosti kandidáta