Obchodník- technický predaj

PAY s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000-1400 fix btto + odmeny z predaja až do výšky 2x a viac násobku btto mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného obchodníka do nášho úzkeho tímu, ktorý bude mať na starosti zákazníkov v regióne Bratislava a vyťaží maximum z potenciálu, ktorý tento trh ponúka.

Základom je konzultácia a následné riešenie priamo šité na mieru podľa daných potrieb klienta (Custom made solutions ), samotný predaj je až finálna čerešnička na torte . Je preto veľmi dôležité, aby si bol technicky zdatný , pretože ide o oblasť skladových riešení (regály, konzoly, polo a plne automatizované systémy) a mal už s B2B predajom nejakú skúsenosť.

Chceme niekoho, kto má" ťah na bránku" , technické myslenie a obchodnú zručnosť – a toto vie skĺbiť za účelom hľadania spôsobov ako získať klienta- vedieť využiť potenciál produktov, ktoré ponúkame. Niekoho, kto má drive, CAN DO postoj a je férový voči sebe , aj voči ostatným.

Dostaneš portfólio klientov, ktorých budeš rozvíjať a zároveň si budeš všímať nové skladové priestory, ktoré sú potenciálom pre náš biznis. Mesačne navštíviš 30-40 zákazníkov.
Pravidelne sa budeš zúčastňovať zahraničných školení a konferencií, preto je potrebná naozaj aktívna znalosť angličtiny. Môžeš sa teda rozvíjať a posúvať ďalej.

Budeš mať rozsiahle pole pôsobnosti.
Ponúkame Ti pozíciu, pri ktorej môžeš naplno využiť svoj potenciál, obchodného ducha, ale aj strategické a technické myslenie. Priestor na realizáciu vlastných nápadov. Odmeny z predaja nie sú zastropované- je to len na Tebe.
Medzinárodné pracovné prostredie.
Samozrejmosťou sú pracovné prostriedky – mobil, laptop, automobil, ktorý poskytujeme aj na súkromné účely.

Každému uchádzačovi venujeme čas aj energiu – minimálne si dôkladne čítame, čo posielate ako reakciu na tento inzerát. Ak nám niečo nebude jasné, tak voláme a vylaďujeme nedorozumenia. Ak máme pocit, že nie ste vhodný kandidát, slušne Vám to napíšeme. Ak máme pocit, že by ste to mohli byť práve Vy, tak voláme, píšeme a skúšame dohodnúť stretnutie s Vami.
Výberový proces bude minimálne 2-kolový. Prvé stretnutie sa uskutoční s nami (Personálna agentúra). Druhé a prípadné ďalšie kolo je už priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť poskytuje riešenia skladových systémov pre logistické centrá, priemysel, archívy, sklady a pod. Hlavné produktové riešenia sú paletové a policové regále, polo/plnoautomatizované systémy, podlažné plochy a rôzne príslušenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavbárstvo, technický segment, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3611059  Megjelentetés dátuma: 19.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000-1400 fix btto + odmeny z predaja až do výšky 2x a viac násobku btto mzdy