Senior obchodník Retail

PAY s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1300btto fix + 20% Q bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme seniorného človeka na pozíciu obchodný zástupca pre retail.
Nehľadáme len zberača objednávok, ale človeka , ktorý sa bude podielať na marketingovom pláne firmy a bude zastrešovať celú implementáciu a realizáciu obchodu.
Hľadáme človeka, ktorý musí vedieť pracovať s cenou a objemom, aby následne vedel poslať podklady pre plán výroby. Hľadáme človeka, ktorý sa bude vedieť samostatne rozhodovať a bude budovať a rozvíjať vzťahy so zákazníkom založené na korektnej spolupráci a dôvere.
Reálne absolvuje 6 - 8 návštev denne, bude súčasťou kampaní, ktoré bývajú v potr. reťazcoch a bude komunikovať s in-store manažérmi, takže komunikatívny človek s vyjednávacími schopnosťami výborne zapadne do nášho tímu. Neodmysliteľnou súčasťou práce je aj reporting procesov a zrealizovaných návštev.
Táto pozícia je určená tým, ktorí hľadajú prácu na dlhšie časové obdobie.
Pracujeme systémovo pomocou CRM a využívame tiež MS Excel.
OZ bude zodpovedať za Bratislavu a okolie a bude mať na starosti 60-70 maloobchodných sietí, tiež objednávky veľkoobchodov v regióne.
Znalosť jazyka nie je potrebná.

- základná mzda + kvartálne bonusy (individuálne + tímové ciele)
- služobný automobil
- notebook
- telefón

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Sme popredným zahraničným dodávateľom produktov z jemného papiera pre domácnosti a priemyselných zákazníkov. Sme jednotkou na slovenskom trhu a výrobné závody máme v 5 krajinách. Našim cieľom je , aby každodenný život spotrebiteľov, zákazníkov a koncových používateľov bol pohodlnejší vďaka papieru, ktorý dodávame vo vysokej kvalite a prostredníctvom profesionálnej služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Sme personálka. Založená na dlhoročných skúsenostiach z oblasti personalistiky. Nie sme obyčajní. Sme iní. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3334831  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200-1300btto fix + 20% Q bonusy