Bezpečnostný pracovník SBS

PATROL SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Pestovateľská 2, Trnavský kraj, okres Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme bezpečnostných pracovníkov s preukazom odbornej spôsobilosti a so zbrojným preukazom na prácu s pôsobnosťou v Trnavskom kraji. Fyzická ochrana majetku počas dennej a nočnej služby.

Hľadáme bezpečnostných pracovníkov s preukazom odbornej spôsobilosti v okrese Považská Bystrica. Fyzická ochrana majetku počas dennej a nočnej služby.

Stabilná práca, výplata vždy načas, stravné lístky

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Životopis nám zasielajte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

držiteľ preukazu odbornej spôsobilosti, občianska a trestná bezúhonnosť, spoľahlivosť, zdravotná spôsobilosť, chuť pracovať

Sme inovatívna súkromná bezpečnostná agentúra, zaoberajúca sa ochranou objektov v zmysle zákona č. 473/2005 Z.z. o prevádzkovaní SBS. Spoločnosť poskytuje bezpečnostné služby v rámci celého územia Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3156894  Megjelentetés dátuma: 21.12.2017