Čašník / Čašníčka

Parcafe wine bar s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + odmeny + pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wine Bar & Tapas - hľadá ľudí, ktorí vynikajú vo svojej profesii a sú odhodlaní poskytnúť vynikajúce zážitky a servis pre každého zákazníka. Ľudí, ktorí sú schopní vytvoriť dôveru a podporovať úspechy a zároveň sa stále učiť a zdokonaľovať.

Bližšie informácie o náplni práce poskytneme kandidátom na osobnom pohovore

Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie, zaujímavý balík výhod, produktové zľavy, možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti a rozvíjať svoju kariéru. Stanete sa rovnocenným členom tímu pozitívnych odborníkov, ktoré sú plní energie, a ktorí vám pomôžu pozitívne sa namotivovať a tak prísť do práce každý deň. A čo je najdôležitejšie, ponúkame vám priestor byť sami sebou a priestor kde môžete rásť , zaujímavú a motivujúcu prácu, školenia, tréningy.

Ak toto znie pre vás ako perfektný krok vo vašej kariére, napíšte nám ako môžete priniesť svoju vášeň, nadšenie a svoje individuálne zručnosti do našej spoločnosti.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite svoj životopis a krátky motivačný list spolu s fotografiou na e-mailovú adresu. Nezabudnite uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňaš všetky požiadavky tohto inzerátu, budeme Ťa kontaktovať telefonicky a tešíme sa na osobné stretnutie!
Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Čo ponúkame
• Zaujímavé finančne ohodnotenie
• Kompletné zaškolenie
• Dobrú pracovnú atmosféru
• Spoznanie nových chutí
• Zábavu pri práci
• možnosť profesionálneho rastu
• kultúrne a spoločenské akcie

• Všetci zamestnanci sú od prvého dňa zvyknutí si pomáhať, a preto sa neváhajte obrátiť na skúsenejšieho kolegu so žiadosťou o radu alebo pomoc. Všetci ťaháme za jeden povraz.
• Každý nový zamestnanec prejde úvodným zaškolením, v ktorom vás naučíme všetko, čo budete na prácu v Tapas bare potrebovať. .
• Náš systém priebežnej prípravy a školení vám pomôžu na sebe pracovať a učiť sa. Počas práce v Tapas bare sa napríklad naučíte: technické znalosti, prezentačné zručnosti, zákaznícku komunikáciu, hygienické pravidlá a bezpečnosť práce, poskytnutie prvej pomoci, prácu so systémami, plánovanie a efektívne využívanie času (time management).
• Ponúkame vám rôzne zamestnanecké zľav, stravovanie na mieste podľa vlastného výberu, za nadštandardné výkony zamestnancov odmeňujeme.
• Počas roka pripravujeme niekoľko spoločných mimopracovných akcií, kde sa môžete so svojimi kolegami lepšie spoznať. Radi sa bavíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V ideálnom prípade očakávame rok skúseností v oblasti gastronómie. Požadujeme entuziazmus, sebadôveru, profesionálny a ústretový prístup k zákazníkovi, chuť sa vzdelávať a byť tímovým hráčom.
No vieme pripraviť aj ABSOLVENTA na toto krásne povolanie.

• Komunikatívnosť
• Chuť učiť sa
• Samostatnosť, flexibilitu, zodpovednosť

Dynamická firma, ktorá je lídrom na slovenskom trhu gastronómie. Na trhu pôsobí od roku 1990 a jej portfólio tvoria reštaurácie a bary v Bratislave. Ďalšou významnou činnosťou je zabezpečovanie a organizovanie cateringov, predaj zaujímavých a jedinečných produktov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2175994  Megjelentetés dátuma: 7.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € + odmeny + pohyblivá zložka