Pályakezdő könyvelő

PARAGRAF s.r.o.

A munkavégzés helye
Špitálska 2905, 945 01 Komárom
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
04.11.2019
Bérfeltételek (bruttó)
730 EUR/hónappróbaidő alatt bruttó 730 eur

● főkönyvi könyvelés
● vevő, szállító, bank, pénztár könyvelése
● adóbevallások készítésében való közreműködés
● bérszámfejtési feladatok ellátása
● ügyfelekkel való kapcsolattartás

Egyéb béren kívüli juttatások

● hosszú távú munkalehetőség
● nyelvi és szakmai képzéseken való részvétel
● fiatalos és lendületes munkahelyi légkör
● kellemes munkakörnyezet
● változatos munkaköri feladatok

Információk a kiválasztási folyamatról

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Kérjük fényképes magyar, szlovák és angol nyelvű életrajzát az alábbi e-mail címre küldje el: [email protected]

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

felsőfokú gazdasági végzettség

Angol nyelv - Középszint (B2) vagy Német nyelv - Középszint (B2) vagy Orosz nyelv - Küszöbszint (B1)

Egyéb ismeretek

Microsoft Outlook - Alapok
Microsoft Excel - Alapok
Microsoft Word - Alapok

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

● felsőfokú gazdasági végzettség/mérlegképes könyvelő végzettség
● tárgyalóképes angol, német vagy olasz nyelvtudás
● kiemelkedő számítástechnikai ismeretek
● kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
● rugalmasság, precizitás, önállóság
● nagyfokú alkalmazkodó készség
● megbízható, felelősségteljes személyiség
● tanulásra, önképzésre való hajlandóság
● pályakezdők is jelentkezhetnek

A Paragraf Adótanácsadó Irodát 2008-ban alapítottuk szlovák és magyar számviteli szakemberek, adótanácsadókként, azzal a küldetéssel, hogy a határ mellett egy olyan tanácsadó központot hozzunk létre, ahol a szlovák és magyar könyvelők, adószakértők egyszerre, egy helyen állnak partnereink rendelkezésére. Ezért könyvelő irodánk tökéletes arra, hogy összekapcsolja a két ország törvényrendszerét. A Paragraf Szlovák – Magyar Könyvelőiroda egy tökéletes ugródeszka, egy HÍD a vállalkozóknak, ha a másik országban szeretnének piacra lépni.

Szerezz nemzetközi tapasztalatot

Az MGI független könyvvizsgálók, számviteli szolgáltatók és tanácsadók hálózata. Az MGI Világszerte 81 országban, 260 irodával és 70 év tapasztalattal több ezer cég növekedését támogatta. Ennek a szervezetnek tagja a Paragraf adótanácsadó és könyvelő iroda is.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott
ID: 1773131  Megjelentetés dátuma: 2.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 730 EUR/hónappróbaidő alatt bruttó 730 eur