Vodič dodávky do 3,5 t - rozvoz tovaru v rámci stredného Slovenska

PAPERA s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 € - 860 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká Ťa čaká práca:
• Budeš rozvážať tovar našim zákazníkom v rámci stredného Slovenska
- pravidelný každodenný rozvoz kancelárskeho tovaru
- nakládka a vykládka tovaru
- starostlivosť o čistotu vozidla
• Komunikácia so zákazníkmi a kolegami naprieč celou spoločnosťou bude
tvojou každodennou činnosťou.

Čo očakávame:
• Máš prax a skúsenosti s vedením motorového vozidla (dodávky do 3,5t).
• Riadenie vozidla riadnym a bezpečným spôsobom
• Máš vynikajúce komunikačné schopnosti.
• Ovládaš prácu na PC .
• Dokážeš pracovať samostatne a nebojíš sa zodpovednosti za svoju prácu.

Na čo sa môžeš tešiť:
• Zázemie úspešnej spoločnosti.
• Priateľskú partiu kolegov, ktorí dokážu nielen osláviť skvelé výsledky, ale tiež povzbudiť a poradiť, keď sa nedarí.
• Samozrejmosťou je mobilný telefón s neobmedzenou tarifou.
• PODPORU, sami vieme, že každý začiatok je ťažký.

Ideš do toho s nami?
• Pokiaľ Ťa pracovná pozícia zaujala, pošli nám životopis a my Ťa budeme kontaktovať.

U všetkých dokumentoch zaslaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

POZOR: Uchádzačov, ktorí nebudú zaradení do užšieho výberu, nebudeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- starostlivosť o vozidlo, jeho čistotu, vzhľad

Sme dodávateľom kancelárskych potrieb, kancelárskej techniky a nábytku koncovým zákazníkom, so sídlom v Banskej Bystrici, Čerešňová 17 a hľadáme na rozšírenie nášho tímu spolupracovníkov, ktorí nám pomôžu udržať a ďalej rozvíjať pozíciu na trhu.

Viac sa o nás dozviete tu:
www.papera.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3241406  Megjelentetés dátuma: 13.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 € - 860 €