Pomocná sila do kuchyne

PAPA GRILL s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
816 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čakáme práve na teba ak si šikovná a pracoval/a si už v gastronómii
a máš chuť pracovať v modernej prevádzke v zohratom a stabilnom kolektíve
tak neváhaj a pošli životopis.
Dodržiavanie štandardu HACCP
Udržiavanie čistoty v kuchyni a spoločných priestorov
Umývanie bieleho a čierneho riadu
Odborná spôsobilosť
100% zdravotný stav
Platný zdravotný preukaz

Stabilná pracovná doba a príjemné pracovné prostredie
Kvalitné zaškolenie
Dotovaná zamestnanecká strava a pitný režim
Fajčiarske prestávky
Preplácanie nadčasov
Príplatky podľa zákonníka práce
Možnosť kariérneho rastu

Tešíme sa na každý jeden zaslaný životopis avšak v prípade veľkého počtu
záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť
Zodpovednosť
Proaktívny prístup
Zmysel pre poriadok
Komunikatívnosť

Firma PAPA GRILL s.r.o. je na gastronomickom trhu od roku 2010, kedy sa sústredila najmä na závodné stravovanie. Postupne sa naše služby začali rozširovať a to o catering. Zo začiatku to boli jednoduché cateringy, dobré referencie nás však posúvali ku ďalším novým klientom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších projektov a to nielen v mestách Malacky, Stupava a Bratislava.
Aktuálne pripravujeme cateringy a eventy od dvoch až po 1000 ľudí kdekoľvek v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Taktiež máme vlastnú sálu EVENT HALL Malacky kde organizujeme svadby, stužkové slávnosti, firemné akcie, plesy, školenia a podobne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3968647  Megjelentetés dátuma: 20.2.2023  Alapbér (bruttó): 816 EUR/mesiac