Výdajca stravy/pomocný kuchár

PAPA GRILL s. r. o.

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
696 EUR/mesiacvariabilná zložka 150€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítiš sa v gastronómii ako ryba vo vode?
Obľubuješ byť stredobodom pozornosti?
Chceš sa posunúť o level vyššie v tvojej kariére
ale neovládaš všetko potrebné? Nevadí !
Všetko ti vysvetlíme a naučíme !
Budeš pripravovať a vydávať chutné raňajky.
Budeš sa starať o našich verných zákazníkov, ktorí
sa budú tešiť, že jedlo servíruješ práve ty.
Prídi sa nám ukázať a staň sa inšpiráciou pre
ostatných.

Stabilná pracovná doba a príjemné pracovné prostredie
Kvalitné zaškolenie
Dotovaná zamestnanecká strava a pitný režim
Karta multisport
Preplácanie nadčasov
Príplatky podľa zákonníka práce
Možnosť zvýšenia platu po zaučení
Možnosť kariérneho rastu
Školenia v oblasti gastronómie
Priestor na zlepšovacie návrhy
Veľké možnosti sebarealizácie

Tešíme sa na každý jeden zaslaný životopis avšak v prípade veľkého počtu
záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Samostatnosť
Zodpovednosť
Proaktívny prístup
Zmysel pre poriadok
Tímový hráč
Flexibilita
Príjemné a ústretové vystupovanie
Schopnosť robiť pod tlakom
Odborná spôsobilosť
100% zdravotný stav
Platný zdravotný preukaz

Firma PAPA GRILL s.r.o. je na gastronomickom trhu od roku 2010, kedy sa sústredila najmä na závodné stravovanie. Postupne sa naše služby začali rozširovať a to o catering. Zo začiatku to boli jednoduché cateringy, dobré referencie nás však posúvali ku ďalším novým klientom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších projektov a to nielen v mestách Malacky, Stupava a Bratislava.
Aktuálne pripravujeme cateringy a eventy od dvoch až po 1000 ľudí kdekoľvek v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Taktiež máme vlastnú sálu EVENT HALL Malacky kde organizujeme svadby, stužkové slávnosti, firemné akcie, plesy, školenia a podobne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3968601  Megjelentetés dátuma: 22.10.2020  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac