Realizátor cateringov - pomocný pracovník

PAPA GRILL s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 5863, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacodmeny pri splnených plánoch, možnosť práce na živnosť aj TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie /príprava/realizácia cateringov
Práca v sklade s inventárom, evidencia
Rozvoz cateringu a jeho realizácia u samotného zákazníka
Príjemné vystupovanie, šírenie dobrého mena firmy
Rozvoz cateringu s osobným vozidlom alebo dodávkou, vodičské oprávnenie skupiny B
Príprava priestorov realizácie cateringov, rozloženie stolov, inventáru
Inventúra skladu
Práca s hotovosťou
Udržiavanie poriadku na prevádzke
PRÁCA VHODNEJŠIA PRE MUŽOV

Veľké možnosti sebarealizácie
Škola s gastronomickým zariadením výhodou
Flexibilný pracovný čas
Možnosť kariérneho rastu
Karta multisport
Stabilná firma
Výhodné obedy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie s gastronomickým zameraním výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zdravotný stav
Práca vhodnejšia pre mužov
Fyzický zdatný
Samostatnosť
Zodpovednosť
Proaktívny prístup a kreativita
Odolnosť voči stresu
Príjemné vystupovanie

Firma PAPA GRILL s.r.o. je na gastronomickom trhu od roku 2010, kedy sa sústredila najmä na závodné stravovanie. Postupne sa naše služby začali rozširovať o catering. Zo začiatku to boli jednoduché cateringy, dobré referencie nás však posúvali ku ďalším novým klientom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších projektov a to nielen v mestách Malacky, Stupava a Bratislava.
Aktuálne pripravujeme cateringy a eventy od dvoch až po 1000 ľudí kdekoľvek v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Taktiež máme vlastnú sálu EVENT HALL Malacky, kde organizujeme svadby, stužkové slávnosti, firemné akcie, plesy, školenia a podobne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3948053  Megjelentetés dátuma: 14.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac