Kuchár na catering

PAPA GRILL s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je vo výške 1120 € brutto. Osobné ohodnotenie vo výške 280 € brutto. Finálna výška mzdy sa stanovuje na základe dosiahnutej praxe a skúseností - možnosť zárobku do výšky 1500 € netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dodržiavanie HACCP štandardu
Zodpovednosť za zverený tím
Plánovanie /príprava/realizácia cateringov
Dohľad nad kvalitným prevedením
Objednávanie tovaru

Veľké možnosti sebarealizácie
Flexibilný pracovný čas
Možnosť kariérneho rastu
Karta multisport
Stabilná firma

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Výučný list
100% zdravotný stav
Platný zdravotný preukaz
Samostatnosť
Zodpovednosť
Proaktívny prístup a kreativita
Organizačné schopnosti
Odolnosť voči stresu

Firma PAPA GRILL s.r.o. je na gastronomickom trhu od roku 2010, kedy sa sústredila najmä na závodné stravovanie. Postupne sa naše služby začali rozširovať o catering. Zo začiatku to boli jednoduché cateringy, dobré referencie nás však posúvali ku ďalším novým klientom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších projektov a to nielen v mestách Malacky, Stupava a Bratislava.
Aktuálne pripravujeme cateringy a eventy od dvoch až po 1000 ľudí kdekoľvek v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Taktiež máme vlastnú sálu EVENT HALL Malacky, kde organizujeme svadby, stužkové slávnosti, firemné akcie, plesy, školenia a podobne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3941189  Megjelentetés dátuma: 10.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac