Skladník

PAPA GRILL s. r. o.

Miesto práce
Event Hall Malacky, Priemyselná, Malacky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
966 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prijímanie/vyskladňovanie a evidencia cateringového inventáru v sklade
- Kontrola mobiliáru (stoly/stoličky) zodpovednosť za ich čistotu
- Zodpovednosť za čistotu a poriadok v skladových priestoroch
- Starostlivosť o reštauračnú bielizeň
- Príprava upratovanie priestorov podľa potrieb

- stravovanie v jedálni
- stabilné pracovné miesto
- možný flexibilný pracovný čas
- práca v mladom a priateľskom kolektíve
- možnosť rozvoja v oblasti gastronómie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

-kladenie dôrazu na čistotu a hygienu
-schopnosť samostatne pracovať
-chuť do práce
-práca vhodná pre vitálneho dôchodcu/policajta/vojaka na výsluhovom dôchodku

Firma PAPA GRILL s.r.o. je na gastronomickom trhu od roku 2010, kedy sa sústredila najmä na závodné stravovanie. Postupne sa naše služby začali rozširovať a to o catering. Zo začiatku to boli jednoduché cateringy, dobré referencie nás však posúvali ku ďalším novým klientom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších projektov a to nielen v mestách Malacky, Stupava a Bratislava.
Aktuálne pripravujeme cateringy a eventy od dvoch až po 1000 ľudí kdekoľvek v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Taktiež máme vlastnú sálu EVENT HALL Malacky kde organizujeme svadby, stužkové slávnosti, firemné akcie, plesy, školenia a podobne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3683482  Megjelentetés dátuma: 13.6.2023  Alapbér (bruttó): 966 EUR/mesiac