Obchodný manažér, manažér predaja pre EVENT HALL Malacky

PAPA GRILL s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 5863, Malacky
Termín nástupu
2.5.2019
1 300 - 1 500 EUR/mesiacIndividuálne finančné ohodnotenie zložené z fixného platu a %- odmeny z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budovanie a rozvoj obchodných vzťahov so zákazníkmi
- Vytváranie nových obchodných príležitostí
- Plnenie osobného obchodného plánu
- Vedenie a aktualizácia obchodnej dokumentácie
- Sledovanie konkurenčných spoločností a ich produktov a služieb
- Sledovanie trendov na trhu
- Kooperácia s marketingovým a výrobným oddelením

- Finančné ohodnotenie: fixná mesačná mzda plus percentá z predaja
- Príjemné pracovné prostredie a kolektív
- Práca pre významných klientov
- Aktívna podpora vedenia spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Možnosť sebarealizácie
- Práca v stabilnej spoločnosti
- Odborné školenia a možnosť získania certifikátov
- Príspevok na šport - karta MULTISPORT

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax min. 2 roky
- Flexibilita počas plnenia úloh
- Samostatnosť , zodpovednosť, dochvíľnosť
- Reprezentatívne vystupovanie
- Prehľad konkurenčných firiem a produktov
- Aktívna znalosť angličtiny, ďalší jazyk výhodou
- Vodičský preukaz skupiny B
- Komunikačné a prezentačné schopnosti
- Ochota učiť sa nové veci

Firma PAPA GRILL s.r.o. je na gastronomickom trhu od roku 2010, kedy sa sústredila najmä na závodné stravovanie. Postupne sa naše služby začali rozširovať a to o catering. Zo začiatku to boli jednoduché cateringy, dobré referencie nás však posúvali ku ďalším novým klientom a my sme sa púšťali do zložitejších a oveľa náročnejších projektov a to nielen v mestách Malacky, Stupava a Bratislava.
Aktuálne pripravujeme cateringy a eventy od dvoch až po 1000 ľudí kdekoľvek v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
Taktiež máme vlastnú sálu EVENT HALL Malacky kde organizujeme svadby, stužkové slávnosti, firemné akcie, plesy, školenia a podobne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3618454  Megjelentetés dátuma: 25.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 1 500 EUR/mesiacIndividuálne finančné ohodnotenie zložené z fixného platu a %- odmeny z predaja