Business Service Manager (Travel Agency PTO Slovakia s.r.o.)

PANTHEON.tech s.r.o.

Mlynské nivy 56, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.3.2023
1 300 - 1 700 EUR/mesiackonečná výška mzdy sa odvíja od individuálnych zručností a skúseností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do dcérskej spoločnosti PTO Slovakia s.r.o. hľadáme skúseného a samostatného predajcu leteniek a zájazdov. Medzi základné zodpovednosti patrí:
  • Kompletná organizácii služobných a súkromných ciest na základe požiadavky
  • Tvorba a spolupráca na tvorbe návrhov individuálnych služieb pre klientov (rezervácie leteniek, ubytovania, transferov, prenájom vozidiel, poistenie, víza, lístky, vstupenky...)
  • Realizácia návrhov individuálnych služieb pre klientov v rozsahu predmetov činnosti
  • Zabezpečovanie spolupráce s partnerskými spoločnosťami
  • Osobná, písomná a telefonická komunikácia s klientmi a partnermi
  • Reporting
  • Administratívne práce spojené s pozíciou

Pokiaľ si Vás vyberieme, stanete sa súčasťou tímu a čaká na Vás rodinná, firemná atmosféra a kolektív, zaujímavé team-buildingové aktivity a možnosti ďalšieho vzdelávania, či príspevok na verejnú dopravu (tzv. zelená doprava), a mnoho iného.

Pozícia je obsadzovaná pre našu dcérsku spoločnosť PTO Slovakia.

Vybraní kandidáti budú kontaktovaní ohľadom ďalšieho postupu. Ak Vás pracovná pozícia zaujala, neváhajte nám poslať Váš životopis spolu s pár slovami o sebe :) Po telefonickom prescreene bude nasledovať osobné stretnutie na pobočke spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Amadeus - Mierne pokročilý
Galileo - Mierne pokročilý
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • záujem o oblasť cestovného ruchu
  • skúsenosť v danej oblasti je výhodou
  • skúsenosť so systémom Amadeus alebo Galileo podmienkou
  • plynulá znalosť anglického jazyka
  • práca s internetom a online systémami

  • organizačné schopnosti
  • schopnosť zvládať stresové situácie
  • samostatnosť a samostatné myslenie
  • zodpovedný prístup a spoľahlivosť
  • flexibilita a schopnosť reagovať na meniace sa podmienky
  • pedantnosť a empatia
  • komunikatívna a nápomocná osoba

PANTHEON.tech is an research and development company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software products. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.
If you are keen on exploring our open-source portfolio, make sure to visit our GitHub page at https://github.com/PANTHEONtech/
We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.
You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Jančo
Tel.: +421220665111
E-mail: poslať životopis
ID: 2655399  Megjelentetés dátuma: 7.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac